W Patronite od 15.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1045

Liczba Patronów: 797

Zostań Patronem
15 patronów
255 miesięcznie
4 435 łącznie
Rekonstrukcje historyczne, wydarzenia kulturalne, larpy - wszędzie tam możecie spotkać postać przemykającą wśród ludzi, obwieszoną sprzętem fotograficznym. Tak, to ja - Bartek, dla wielu znanych lepiej jako Rekografia. Zajmuję się fotografią od prawie 10 lat - fotografując, ucząc i poznając świat.

O Autorze

To był maj, pachniały wrocławskie parki - a w moim mieszkaniu zadzwonił telefon. Rozbrzmiał w nim głos mojej dobrej koleżanki, która zaprosiła mnie na średniowieczny jarmark. Przyjechałem, zrobiłem zdjęcia, poznałem ludzi i... wsiąkłem. Był to pamiętny, 2014 rok. 

Od tamtego czasu możecie mnie spotkać na polach bitew, między namiotami, w obozach czy podczas biesiad. Zarówno rekonstrukcyjnych jak i larpowych, ponieważ zawitałem do tego świata w 2017 roku. Zdjęć, które udało mi się wykonać są tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy. Sceny batalistyczne, rodzinne, rzemiosło, portrety czy scenki rodzajowe - wszystko to staram się pokazywać, by „zamrozić” te niesamowite światy na zdjęciu. Dużo moich zdjęć możecie znaleźć na moim Fanpage’u lub na Instagramie.

W 2018 roku rozpocząłem realizację projektu Poczet Odtwórców Polskich, w którym portretuję Polki i Polaków odtwarzających różne okresy historyczne. Przed moim obiektywem stanęli między innymi rycerze, powstańcy wielkopolscy, średniowieczni aptekarze, damy w strojach z okresu żałoby po powstaniu styczniowym czy kondotierzy. Każda sfotografowana sylwetka to także opis - dzięki czemu możecie dowiedzieć się więcej o bohaterach danej epoki. Zapraszam Was oczywiście na stronę projektu. Jednocześnie możecie zobaczyć, dzięki działaniu kanału Nihil Novi TV jak taka sesja wygląda od środka!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jacek Pakuła
Jacek Pakuła
Próg: 25 zł
Borys Pecuszok
Borys Pecuszok
Próg: 5 zł
Maciek Jaskuła
Maciek Jaskuła
Próg: 5 zł
Karol Dolezinski
Karol Dolezinski
Próg: 25 zł
Jakub Bałdyga
Jakub Bałdyga
Próg: 10 zł
Fryderyk Stanisław Zoll
Fryderyk Stanisław Zoll
Próg: 25 zł