Stowarzyszenie Animo

W Patronite od 16.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1097

liczba Patronów: 1312

3 patronów
110 miesięcznie
950 łącznie
Od 2018 roku wspieramy osoby dotknięte zaburzeniami lękowymi. Na przełomie 2019 i 2020 roku powołaliśmy do życia Stowarzyszenie Animo - Odważ się żyć! mające na celu pomoc osobom dotkniętym zaburzeniami lękowymi.

O Autorze

Witamy Cię bardzo serdecznie na profilu Stowarzyszenia Animo - Odważ się żyć! działającego na rzecz osób dotkniętych zaburzeniami lękowymi.

Pomagamy osobom doświadczającym lęku objawiającego się pod postacią somatyczną. W psychiatrii i psychologii zaburzenia te nazywane są nerwicą, zaburzeniami lękowymi, depresją, agorafobią, fobią społeczną etc. Głównym celem działalności Stowarzyszenia Animo jest bezpośrednia praca z osobami doświadczającymi stanów lękowych.

Prowadzimy od maja 2020 roku telefon wsparcia. Można tam porozmawiać w chwilach kryzysu o swoich odczuciach, problemach i emocjach. Podczas rozmowy można także uzyskać informacje na temat zaburzeń – jak sobie z nimi radzić, gdzie się udać się po pomoc lekarską i co robić w sytuacji kumulacji lęku tak dobrze znanej wszystkim cierpiącym pod nazwą „ataku paniki”. Pomoc na telefonie wsparcia udzielana jest bezpłatnie oraz anonimowo przez psychologów. W ramach naszych działań można skorzystać również z porady psychologa udzielanej poprzez kontakt e-mailowy.

Zawsze służymy pomocą. Projekt, którym jest Stowarzyszenie Animo - Odważ się żyć! potrzebuje finansowania, aby mógł funkcjonować i zmieniać świat. Sprawdźmy, czy wspólnie możemy tego dokonać.

Pamiętaj, nie jesteś sam/sama!

Jeśli czujesz potrzebę zadzwoń na nasz telefon wsparcia pod numer: 

(22) 270 11 65

Lub skorzystaj z porady mailowej psychologa pisząc na:

psycholog@stowarzyszenieanimo.pl

Koniecznie zalajkuj Fanpage Stowarzyszenie Animo - Odważ się żyć aby być na bieżąco z naszymi działaniami!

Odwiedź też na są stronę internetową: https://stowarzyszenieanimo.pl/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Wykupując subskrypcję 500zł miesięcznie stajesz się oficjalnym Mecenasem Stowarzyszenia Animo - Odważ się żyć!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni