Na większą Chwałę Bożą

W Patronite od 07.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Rodzinne Wyprawy Ewangelizacyjne

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Pragniemy raz w miesiącu wyjechać na kilkunastodniową wyprawę do parafii w kraju lub za granicą lub przynajmniej dwa razy na kilkudniowy wyjazd do kilku parafii, aby tam służyć modlitwą i muzycznie, dzielić się świadectwem wiary i budować narzędzia internetowe dla parafii i wspólnot, a także promować projektowane przez nas systemy społecznościowe służące Kościołowi.

Informatyzacja Kościoła - projektowanie wizerunku internetowego

4 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 500 zł

brakuje

Pragniemy obdarować co najmniej 3 parafie w miesiącu nowoczesną stroną internetową lub systemem informatycznym dedykowanym i wspierającym prace kancelaryjne oraz wykonywać biężącą administrację wszystkich stron parafialnych, które są pod naszą opieką. Podczas prac administracyjnym dokonujemy unowocześnień i usprawnień, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności i sprawności działania stron internetowych.

Społecznościowe platformy dla Kościoła

6 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 200 zł

brakuje


Tworzymy nową platformę społecznościową dla parafian, która jest dostępna w domenie coena.pl - każdy parafianin (z każdej rzymskokatolickiej parafii) może w niej założyć konto, udostępniać zdjęcia filmy, dodawać znajomych, dołączać do grup. Każda parafialna grupa może mieć swoje miejsce w platformie, gdzie będzie miała możliwość prowadzenia swoich bieżących spraw z ustawionymi wg indywidualnych preferencji, poziomami dostępu.
Portal ma być narzędziem służącym bliższemu poznaniu się parafian, budowaniu współpracy pomiędzy grupami i parafiami, dzieleniu się wszelkim dobrem, informacją o wydarzeniach ewangelizacyjnych, pielgrzymkach itp. Dodatkowo pragniemy rozwijać aplikację na smartfony, która będzie obsługiwała większość funkcjonalności platformy.
Drugą platformą, którą projektujemy jest system ogłoszeniowy stanowiący internetową gablotkę parafialną, gdzie w kilku kategoriach parafianie będą mogli dzielić się między sobą swoimi ogłoszeniami.
Nasza praca będzie polegała na promowaniu nowych społecznościowych platform dedykowanych Kościołowi, rozwijaniu ich pod względem funkcjonalności, a także budowaniu społeczności osób odpowiedzialnych za administrowanie platformami.
Zostań Patronem
Kup na prezent