Avatar użytkownika

Na większą Chwałę Bożą

1
patron
16 
miesięcznie
720 
łącznie
1
patron
16 zł 720 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za zaufanie i pomoc. To dla nas bardzo wiele. Chętnie opowiemy o naszej aktualnej wyprawie: gdzie posługujemy, jakie przeżywamy przygody. Wyślemy krótką relację za pośrednictwem poczty email.
16 zł miesięcznie
Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zdecydowaliście się nas wspierać. Dzięki waszej pomocy możemy realizować nasze pasje. Chętnie prześlemy fotorelacje z naszej kolejnej wyprawy za pośrednictwem poczty email.
32 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za dobro, które nam wyświadczacie. Pragniemy być w kontakcie i chętnie prześlemy pocztówkę z naszej wyprawy oraz udzielimy porad przez telefon związanych z zagadnieniami dotyczącymi internetu, mediów społecznościowych, programowania,
64 zł miesięcznie
Wybierz 64 zł
30 dostępnych miejsc
Jesteście naszą podporą. Możemy dalej funkcjonować w realizacji naszych pasji, ale możemy również rozwijać się, myśleć o różnych udogodnieniach zwiększających nasze możliwości. Chętnie nagramy i udostępnimy 15 minutowy filmy instruktażowy związany z konkretnym waszym problemem związanym z informatyką, internetem, sprzętem lub oprogramowaniem.
128 zł miesięcznie
Wybierz 128 zł
20 dostępnych miejsc
To wielkie wsparcie i zaufanie. Pragniemy odwdzięczyć się również naszym zaangażowaniem i konkretną pracą. Chętnie wykonamy internetową wizytówkę dla waszego przedsięwzięcia w formie prostej strony internetowej, zawierającej podstawowe informacje, galerię zdjęć, formularz kontaktowy pod warunkiem, że treści nie będą stały w sprzeczności z nauczaniem Kościoła katolickiego. Doradzimy w sprawach hostingu i utrzymania strony.
256 zł miesięcznie
Wybierz 256 zł
15 dostępnych miejsc
Dziękujemy za ogromne wsparcie. Dzięki waszej hojności możemy myśleć o rozwoju naszych działań, zakupie potrzebnego nam sprzętu. W zamian za najwyższe z możliwych wsparcie, oferujemy przygotowanie i wdrożenie strony internetowej oraz administrowanie jej i utrzymanie na naszych serwerach. W ramach administrowania chętnie przeszkolimy osobę, która będzie na bieżąco aktualizować treści strony za pośrednictwem dedykowanego panelu administracyjnego strony. Warunkiem jest również brak sprzeczności publikowanych treści z nauczaniem Kościoła katolickiego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Na większą Chwałę Bożą w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Ad Maiorem Dei Gloriam - Harcerstwo Niepokalanej jest organizacją pozarządową, a jej misją jest ewangelizacja i wspieranie misyjnej działalności Kościoła katolickiego.

Ewangelizacja całą naszą rodziną stała się pasją i głębokim pragnieniem serca. Od początku staramy się rozeznawać wolę Bożą i podążać za rozpoznanymi natchnieniami. Wiele radości i trudów przeżywamy w przygotowaniach, na wyprawie i po powrocie, jednak najważniejsze dla nas aby wypełnić wolę Jezusa.

Pomiędzy wyprawami, ale i podczas wyjazdu realizujemy drugą pasję jaką jest praca informatyczna na rzecz Kościoła, budujemy, wdrażamy i administrujemy strony internetowe i systemy informatyczne dla parafii i wspólnot.

O wszystkim opowiadamy za pośrednictwem naszej witryny.

Zapraszamy.
Szczęść Boże!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Na większą Chwałę Bożą w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Rodzinne Wyprawy Ewangelizacyjne
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 484 zł brakuje
0%
Pragniemy raz w miesiącu wyjechać na kikudniową wyprawę do parafii w kraju lub za granicą, aby tam dzielić się świadectwem wiary, służyć muzycznie i modlitewnie, budować narzędzia internetowe dla parafii i wspólnot, a także promować projektowane przez nas systemy społecznościowe służące Kościołowi - http://youtube.wiekszedobro.pl
Informatyzacja Kościoła - projektowanie wizerunku internetowego
  • 4 500 zł miesięcznie
  • 4 484 zł brakuje
0%
Pragniemy obdarować co najmniej 1 parafię w miesiącu nowoczesną stroną internetową lub systemem informatycznym dedykowanym i wspierającym prace kancelaryjne oraz wykonywać biężącą administrację wszystkich stron parafialnych, które są pod naszą opieką. Podczas prac administracyjnym dokonujemy unowocześnień i usprawnień, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności i sprawności działania stron internetowych - https://wiekszedobro.pl/portfolio
Społecznościowe platformy dla Kościoła
  • 6 200 zł miesięcznie
  • 6 184 zł brakuje
0%
Tworzymy nową platformę społecznościową dla parafian, która jest dostępna w domenie coena.pl - każdy parafianin (z każdej rzymskokatolickiej parafii) może w niej założyć konto, udostępniać zdjęcia filmy, dodawać znajomych, dołączać do grup. Każda parafialna grupa może mieć swoje miejsce w platformie, gdzie będzie miała możliwość prowadzenia swoich bieżących spraw z ustawionymi wg indywidualnych preferencji, poziomami dostępu.
Portal ma być narzędziem służącym bliższemu poznaniu się parafian, budowaniu współpracy pomiędzy grupami i parafiami, dzieleniu się wszelkim dobrem, informacją o wydarzeniach ewangelizacyjnych, pielgrzymkach itp. Dodatkowo pragniemy rozwijać aplikację na smartfony, która będzie obsługiwała większość funkcjonalności platformy.
Drugą platformą, którą projektujemy jest system ogłoszeniowy stanowiący internetową gablotkę parafialną, gdzie w kilku kategoriach parafianie będą mogli dzielić się między sobą swoimi ogłoszeniami.
Nasza praca będzie polegała na promowaniu nowych społecznościowych platform dedykowanych Kościołowi, rozwijaniu ich pod względem funkcjonalności, a także budowaniu społeczności osób odpowiedzialnych za administrowanie platformami. - https://coena.pl

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Na większą Chwałę Bożą już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
16 zł
Anonimowy patron
8 zł
Anonimowy patron
64 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.