Na większą Chwałę Bożą

W Patronite od 07.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Fundacja Ad Maiorem Dei Gloriam - Harcerstwo Niepokalanej jest organizacją pozarządową, a jej misją jest ewangelizacja i wspieranie misyjnej działalności Kościoła katolickiego.

O Autorze

Ewangelizacja całą naszą rodziną stała się pasją i głębokim pragnieniem serca. Od początku staramy się rozeznawać wolę Bożą i podążać za rozpoznanymi natchnieniami. Wiele radości i trudów przeżywamy w przygotowaniach, na wyprawie i po powrocie, jednak najważniejsze dla nas aby wypełnić wolę Jezusa.

Pomiędzy wyprawami, ale i podczas wyjazdu realizujemy drugą pasję jaką jest praca informatyczna na rzecz Kościoła, budujemy, wdrażamy i administrujemy strony internetowe i systemy informatyczne dla parafii i wspólnot.

O wszystkim opowiadamy za pośrednictwem naszej witryny.

Zapraszamy.
Szczęść Boże!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem