Wiktor Doktór

W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1570

Liczba Patronów: 1713

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
110 miesięcznie
1 455 łącznie

Zakup aparatu/kamery CANON EOS 6D

4 500 zł

32%

osiągnięto

3 045 zł

brakuje

Poza nagraniami podcastów w postaci audio, w weekendy robię podsumowania tygodnia w postaci video. Jestem samoukiem i składam filmy w DaVinci Resolve. Video nagrywam na smartphonie Samsung S10+ lecz aby zadbać o jeszcze lepszą jakość chciałbym podziałać na sprzęcie jakim jest CANON EOS 6D. Zgrabny aparat i z tego co się zorientowałem całkiem niezły i daje radę.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Kumulacja sprzętowa

6 425 zł

22%

osiągnięto

4 970 zł

brakuje

Jeśli zliczymy w całość wszystkie cele jakie zostały zdefiniowane na początku roku 2020 czyli, pianka, mikrofony, rejestrator oraz aparat, to taka własnie wyjdzie kwota tego celu. Bez dobrego sprzętu można przeżyć, ale z dobrym sprzętem jakość idzie w górę nieporównywalnie.

Domowe Studio Podcastowe

20 000 zł

7%

osiągnięto

18 545 zł

brakuje

To bardzo ambitny cel - będę go realizował zarówno prywatnie z własnych środków, jak również ze środków pozyskanych z Patronite. Cel jest prosty - zbudowanie domowego profesjonalnego studia do nagrań audio i video. Czego tu potrzeba? Wygłuszenia, kamer, mikrofonów, oświetlenia, kolorowych teł, sprzętu do miksowania i wielu innych elementów. Studio ma dawać możliwość swobodnych nagrań oraz streamingów audycji na żywo. Jak tylko cel zostanie osiągnięty, będę się łączył online'owo z Patronami i będziemy raz na miesiąc robić sobie pogawędkę o tym co się ciekawego dzieje w świecie biznesu - TAK - to Patroni będą gośćmi cyklicznych odcinków i będą mieć wpływ na treść jaka wypływać będzie z nagrywanych przeze mnie podcastów.

Zakup pianki akustycznej

245 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jednym z najistotniejszych warunków do zapewnienia dobrych jakościowo nagrań jest ciche i wygłuszone pomieszczenie. Takie warunki można zapewnić, m.in. poprzez wykorzystanie pianek akustycznych. Potrzebuję pięciu takich pianek, a koszt każdej z nich to 45 PLN. Pianki powędrują na ściany i sufit pomieszczenia, w którym nagrywam i tym samym zapewnią znacznie lepszy komfort pracy.
Z góry dziękuję za pomoc w osiągnięciu tego celu.

Zakup Rode Wireless GO Zestaw bezprzewodowy

730 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Z nagraniami jest tak, że nad ich jakością zawsze można popracować. A w podcastach ważna jest jakość dźwięku. Moje podcasty nagrywam w studio, w samochodzie i ... na ulicy - stąd przyda się profesjonalny mikrofon bezprzewodowy. Popytałem tu i tam i doradzono mi sprzęt jakim jest Rode Wireless GO.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Zakup Zoom H4n PRO

950 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W podcaście najważniejszy jest dźwięk. A jeśli chce się nagrywać podcast w którym jest więcej niż jeden rozmówca, to do tego potrzebny jest już konkretny rejestrator. W nagraniach solo daję sobie radę, ale jeśli mam w podcaście mieć gości i z nimi prowadzić rozmowę to potrzebuję Zoom H4n PRO.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Ruciński
Damian Ruciński
Próg: 5 zł
Marzena Sawicka
Marzena Sawicka
Próg: 50 zł
Przemysław Sławiński
Przemysław Sławiński
Próg: 50 zł
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
Próg: 5 zł