Avatar użytkownika

Wiktor Doktór

5
patronów
130 
miesięcznie
6 425 
łącznie
5
patronów
130 zł 6 425 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki. Przekazując mi pięć złotych, zapewniasz, że do nagrania choćby jednego odcinka siadam z kubkiem gorącej kawy lub herbaty. To ważne, gdyż ciepły napój zapewnia rozgrzanie gardła i znacząco wpływa na jakość głosu.
Masz moje uznanie, niski ukłon i jak tylko powstanie strona www dedykowana podcastowi, znajdziesz się na liście moich Patronów - o ile tego sobie życzysz - to Twoje dane osobowe, więc decyzja należy do Ciebie.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
100 dostępnych miejsc
Moc podziękowań właśnie płynie w Twoją stronę. 20 minut to średni czas każdego z odcinków podcastu BSS bez tajemnic. Dziękuję, że to właśnie dzięki Tobie, mogę je tworzyć.
Za takie wsparcie wspomnę o Tobie na końcu najbliższego odcinka podcastu oraz w najbliższym podsumowaniu tygodnia.
Jak tylko powstanie strona www dedykowana podcastowi, znajdziesz się na liście moich Patronów - o ile tego sobie życzysz - to Twoje dane osobowe, więc decyzja należy do Ciebie.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
99 dostępnych miejsc
To już solidne wsparcie, właśnie zamiast iść na kawę i ciastko do sieciowej kawiarni, przeznaczyłeś konkretny pieniądz na moją twórczość. Niski ukłon i wielkie dziękuję. Bardzo doceniam to co robisz.
Za tę kwotę wspierasz już opłacanie hostingu moich podcastów i ... otrzymasz ode mnie drobny upominek.
Za takie wsparcie wspomnę o Tobie na końcu najbliższego odcinka podcastu oraz w najbliższym podsumowaniu tygodnia.
Jak tylko powstanie strona www dedykowana podcastowi, znajdziesz się na liście moich Patronów - o ile tego sobie życzysz - to Twoje dane osobowe, więc decyzja należy do Ciebie.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
98 dostępnych miejsc
Woooow!!!!
Powiedzieć dziękuję, to nic nie powiedzieć. Ogromne dzięki za to, że tak chcesz wesprzeć rozwój podcastu BSS bez tajemnic. masz mają ogromną wdzięczność i ukłon do ziemi.
Przy takim wsparciu masz już znaczący wpływ na powstawanie i rozwój podcastu.
Twoje imię pojawiać się będzie w każdym podsumowaniu tygodnia i raz na miesiąc (jeśli tyko zechcesz) porozmawiamy telefonicznie o podcaście, o branży BSS lub o tym na co będziesz mieć ochotę.
Jak tylko powstanie strona www dedykowana podcastowi, znajdziesz się na liście moich Patronów - o ile tego sobie życzysz - to Twoje dane osobowe, więc decyzja należy do Ciebie.
A dodatkowo - będę Ci wysyłać regularnie każde nowe wydanie Magazynu FOCUS ON Business, którego jestem wydawcą - daj tylko znać czy wolisz polską czy angielską wersję tego czasopisma.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wiktor Doktór w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na co dzień zajmuję się sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Poza wieloma zawodowymi inicjatywami od 2019 roku nagrywam dwa podcasty. Są to "BSS bez tajemnic" oraz "Good Morning BSS World".

Cześć!

Nazywam się Wiktor Doktór i od 2000 roku zajmuję się tematyką outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu. Po wielu latach w korporacjach postawiłem na własny biznes, którym jest Pro Progressio - niezależna organizacja, która zarządza mediami branży outsourcingu, organizuje szereg wydarzeń biznesowych i najbardziej spektakularną branżową Galę Biznesową, czyli Galę Outsourcing Stars. 

Jeśli chcesz zobaczyć jak taka Gala wygląda, to kliknij poniżej:

Moja biznesowa droga to jedno, a ta druga jako autora - podcastera, to drugie,

Połączyłem przyjemne z pożytecznym. Praca sprawia mi dużo radości, ale od września 2019 postanowiłem tę radość jeszcze bardziej wzmocnić. I tak powstały trzy podcasty:

BSS bez tajemnic - tu znajdziesz link do Spreaker - https://www.spreaker.com/show/bss-bez-tajemnic

oraz

Good Morning BSS World - i kolejny link do Spreaker - https://www.spreaker.com/show/good-morning-bss-world

Oba podcasty dotyczą tematyki outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu, z tą różnicą, że pierwszy jest nagrywany po polsku, a drugi po angielsku. 

Od początku roku 2020 podcasty są także realizowane w postaci video na YouTube. Sam je nagrywam, montuję, składam i publikuję - nie ukrywam, że tu sporo się jeszcze uczę, ale to też sprawia mi gigantyczną przyjemność. Mój kanał na YouTube to https://www.youtube.com/user/wiktordoktor

Jako autor - podcaster, chcę podcasty rozwijać, wzmacniać ich rolę w szerzeniu wiedzy z zakresu outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu oraz dobrych książek. Jeśli chcesz mnie w tym wesprzeć, to po to właśnie pojawiłem się na Patronite.

Pozdrawiam,

Wiktor

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wiktor Doktór w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Miesięczne subskrypcje oprogramowania do podcastów
  • 800 zł miesięcznie
  • 670 zł brakuje
16%
Aby stworzyć podcast niezbędne jest korzystanie z technologii. Mikrofony i kamery to jedno, a odpowiednie oprogramowanie to drugie. Czy to korekta dźwięku, czy obrazy, a nawet generowanie grafik i opisów, czy też tzw. shortów z nagrań wymaga oprogramowania, które znacząco ułatwia pracę. Moje miesięczne koszty związane z takim oprogramowaniem to około 800 PLN. Osiągnięcie tego celu będzie oznaczać, że to dzięki Patronom zadbana jest cała techniczna strona związana z oprogramowaniem do tworzenia podcastów.
Czas na nowy mikrofon - RODE PROCASTER
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 370 zł brakuje
8%
Podcasty nagrywam w dwóch miejscach - w domu oraz w moim mini studio w pracy. Jakby nie było do nagrań korzystam z mikrofonów i przyszła pora na zmianę w tym zakresie. Wymieniam od razu oba i chcę je mieć takie same.
To dobry cel, który przełoży się na jakość nagrań.
Zakup aparatu/kamery CANON EOS 6D
  • 4 500 zł miesięcznie
  • 4 370 zł brakuje
2%
Poza nagraniami podcastów w postaci audio, w weekendy robię podsumowania tygodnia w postaci video. Jestem samoukiem i składam filmy w DaVinci Resolve. Video nagrywam na smartphonie Samsung S10+ lecz aby zadbać o jeszcze lepszą jakość chciałbym podziałać na sprzęcie jakim jest CANON EOS 6D. Zgrabny aparat i z tego co się zorientowałem całkiem niezły i daje radę.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.
Kumulacja sprzętowa
  • 6 425 zł miesięcznie
  • 6 295 zł brakuje
2%
Jeśli zliczymy w całość wszystkie cele jakie zostały zdefiniowane na początku roku 2020 czyli, pianka, mikrofony, rejestrator oraz aparat, to taka własnie wyjdzie kwota tego celu. Bez dobrego sprzętu można przeżyć, ale z dobrym sprzętem jakość idzie w górę nieporównywalnie.
Domowe Studio Podcastowe
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 870 zł brakuje
0%
To bardzo ambitny cel - będę go realizował zarówno prywatnie z własnych środków, jak również ze środków pozyskanych z Patronite. Cel jest prosty - zbudowanie domowego profesjonalnego studia do nagrań audio i video. Czego tu potrzeba? Wygłuszenia, kamer, mikrofonów, oświetlenia, kolorowych teł, sprzętu do miksowania i wielu innych elementów. Studio ma dawać możliwość swobodnych nagrań oraz streamingów audycji na żywo. Jak tylko cel zostanie osiągnięty, będę się łączył online'owo z Patronami i będziemy raz na miesiąc robić sobie pogawędkę o tym co się ciekawego dzieje w świecie biznesu - TAK - to Patroni będą gośćmi cyklicznych odcinków i będą mieć wpływ na treść jaka wypływać będzie z nagrywanych przeze mnie podcastów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wiktor Doktór już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Furmanczuk
Adam Furmanczuk
50 zł
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
5 zł
Przemysław Sławiński
Przemysław Sławiński
20 zł
Marzena Sawicka
Marzena Sawicka
50 zł
Damian Ruciński
Damian Ruciński
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.