Wiktor Doktór

W Patronite od 04.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1357

liczba Patronów: 1908

1 patron
50 zł miesięcznie
100 zł łącznie

Zakup pianki akustycznej

245 zł

40%

osiągnięto

145 zł

brakuje

Jednym z najistotniejszych warunków do zapewnienia dobrych jakościowo nagrań jest ciche i wygłuszone pomieszczenie. Takie warunki można zapewnić, m.in. poprzez wykorzystanie pianek akustycznych. Potrzebuję pięciu takich pianek, a koszt każdej z nich to 45 PLN. Pianki powędrują na ściany i sufit pomieszczenia, w którym nagrywam i tym samym zapewnią znacznie lepszy komfort pracy.
Z góry dziękuję za pomoc w osiągnięciu tego celu.

Zakup Rode Wireless GO Zestaw bezprzewodowy

730 zł

13%

osiągnięto

630 zł

brakuje

Z nagraniami jest tak, że nad ich jakością zawsze można popracować. A w podcastach ważna jest jakość dźwięku. Moje podcasty nagrywam w studio, w samochodzie i ... na ulicy - stąd przyda się profesjonalny mikrofon bezprzewodowy. Popytałem tu i tam i doradzono mi sprzęt jakim jest Rode Wireless GO.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Zakup Zoom H4n PRO

950 zł

10%

osiągnięto

850 zł

brakuje

W podcaście najważniejszy jest dźwięk. A jeśli chce się nagrywać podcast w którym jest więcej niż jeden rozmówca, to do tego potrzebny jest już konkretny rejestrator. W nagraniach solo daję sobie radę, ale jeśli mam w podcaście mieć gości i z nimi prowadzić rozmowę to potrzebuję Zoom H4n PRO.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Zakup aparatu/kamery CANON EOS 6D

4 500 zł

2%

osiągnięto

4 400 zł

brakuje

Poza nagraniami podcastów w postaci audio, w weekendy robię podsumowania tygodnia w postaci video. Jestem samoukiem i składam filmy w DaVinci Resolve. Video nagrywam na smartphonie Samsung S10+ lecz aby zadbać o jeszcze lepszą jakość chciałbym podziałać na sprzęcie jakim jest CANON EOS 6D. Zgrabny aparat i z tego co się zorientowałem całkiem niezły i daje radę.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Kumulacja sprzętowa

6 425 zł

1%

osiągnięto

6 325 zł

brakuje

Jeśli zliczymy w całość wszystkie cele jakie zostały zdefiniowane na początku roku 2020 czyli, pianka, mikrofony, rejestrator oraz aparat, to taka własnie wyjdzie kwota tego celu. Bez dobrego sprzętu można przeżyć, ale z dobrym sprzętem jakość idzie w górę nieporównywalnie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni