Wiktor Doktór

W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1660

Liczba Patronów: 1701

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
160 miesięcznie
3 600 łącznie

Zakup aparatu/kamery CANON EOS 6D

4 500 zł

80%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Poza nagraniami podcastów w postaci audio, w weekendy robię podsumowania tygodnia w postaci video. Jestem samoukiem i składam filmy w DaVinci Resolve. Video nagrywam na smartphonie Samsung S10+ lecz aby zadbać o jeszcze lepszą jakość chciałbym podziałać na sprzęcie jakim jest CANON EOS 6D. Zgrabny aparat i z tego co się zorientowałem całkiem niezły i daje radę.
Tak więc celem jest zakup tego właśnie sprzętu.

Kumulacja sprzętowa

6 425 zł

56%

osiągnięto

2 825 zł

brakuje

Jeśli zliczymy w całość wszystkie cele jakie zostały zdefiniowane na początku roku 2020 czyli, pianka, mikrofony, rejestrator oraz aparat, to taka własnie wyjdzie kwota tego celu. Bez dobrego sprzętu można przeżyć, ale z dobrym sprzętem jakość idzie w górę nieporównywalnie.

Domowe Studio Podcastowe

20 000 zł

18%

osiągnięto

16 400 zł

brakuje

To bardzo ambitny cel - będę go realizował zarówno prywatnie z własnych środków, jak również ze środków pozyskanych z Patronite. Cel jest prosty - zbudowanie domowego profesjonalnego studia do nagrań audio i video. Czego tu potrzeba? Wygłuszenia, kamer, mikrofonów, oświetlenia, kolorowych teł, sprzętu do miksowania i wielu innych elementów. Studio ma dawać możliwość swobodnych nagrań oraz streamingów audycji na żywo. Jak tylko cel zostanie osiągnięty, będę się łączył online'owo z Patronami i będziemy raz na miesiąc robić sobie pogawędkę o tym co się ciekawego dzieje w świecie biznesu - TAK - to Patroni będą gośćmi cyklicznych odcinków i będą mieć wpływ na treść jaka wypływać będzie z nagrywanych przeze mnie podcastów.

Czas na nowy mikrofon - RODE PROCASTER

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Podcasty nagrywam w dwóch miejscach - w domu oraz w moim mini studio w pracy. Jakby nie było do nagrań korzystam z mikrofonów i przyszła pora na zmianę w tym zakresie. Wymieniam od razu oba i chcę je mieć takie same.
To dobry cel, który przełoży się na jakość nagrań.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
Szymon Kryczka [szymonkryczka.pl]
Próg: 5 zł
Przemysław Sławiński
Przemysław Sławiński
Próg: 50 zł
Marzena Sawicka
Marzena Sawicka
Próg: 50 zł
Damian Ruciński
Damian Ruciński
Próg: 5 zł
Grzegorz Ludwin
Grzegorz Ludwin
Próg: 50 zł