Wiktor Doktór

W Patronite od 04.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1404

liczba Patronów: 2001

1 patron
50 miesięcznie
150 łącznie
Na co dzień zajmuję się tematyką outsourcingu i sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Poza wieloma zawodowymi inicjatywami od 2019 roku nagrywam dwa podcasty dedykowane tematyce BSS. Są to "BSS bez tajemnic" oraz "Good Morning BSS World".

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Wiktor Doktór i od 2000 roku zajmuję się tematyką outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu. Po wielu latach w korporacjach postawiłem na własny biznes, którym jest Pro Progressio - niezależna organizacja, która zarządza mediami branży outsourcingu, organizuje szereg wydarzeń biznesowych i najbardziej spektakularną branżową Galę Biznesową, czyli Galę Outsourcing Stars. 

Jeśli chcesz zobaczyć jak taka Gala wygląda, to kliknij poniżej:

Moja biznesowa droga to jedno, a ta druga jako autora - podcastera, to drugie,

Połączyłem przyjemne z pożytecznym. Praca sprawia mi dużo radości, ale od września 2019 postanowiłem tę radość jeszcze bardziej wzmocnić. I tak powstały dwa podcasty:

BSS bez tajemnic - tu znajdziesz link do Spreaker - https://www.spreaker.com/show/bss-bez-tajemnic

oraz

Good Morning BSS World - i kolejny link do Spreaker - https://www.spreaker.com/show/good-morning-bss-world

Oba podcasty dotyczą tematyki outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu, z tą różnicą, że pierwszy jest nagrywany po polsku, a drugi po angielsku. 

Od początku roku 2020 podcasty są także realizowane w postaci video na YouTube. Sam je nagrywam, montuję, składam i publikuję - nie ukrywam, że tu sporo się jeszcze uczę, ale to też sprawia mi gigantyczną przyjemność. Mój kanał na YouTube to https://www.youtube.com/user/wiktordoktor

Jako autor - podcaster, chcę oba podcasty rozwijać, wzmacniać ich rolę w szerzeniu wiedzy z zakresu outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu. Jeśli chcesz mnie w tym wesprzeć, to po to właśnie pojawiłem się na Patronite.

Pozdrawiam,

Wiktor

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni