Avatar użytkownika

Aleksandra Wiśniewska

2
patronów
60 
miesięcznie
180 
łącznie
2
patronów
60 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Kawa i papier to podstawa. Po 3 miesiącach otrzymasz ode mnie tapetę na telefon lub pulpit.
20 zł miesięcznie
W tym progu wspierasz przede wszystkim pracę nad kalendarzami :) Jeśli osiągnę założone cele to masz u mnie 10% zniżkę na wydane kalendarze , oraz oczywiście tapetę na pulpit lub telefon.
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Naprawdę to już jest realna pomoc ! Wspierając mnie przez 6 miesięcy, dodatkowo na Twoje zamówienie wykonam kartkę w akwareli o wybranej przez Ciebie tematyce.
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To cudowne, że pomagasz mi się rozwijać artystycznie. Poza nagrodami z poprzednich progów, otrzymasz akwarelę w formacie A4 wybraną przeze mnie, prześlę Ci ją w passepartout- gotową do oprawienia.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! To naprawdę bardzo dużo ! Jeśli utrzymasz swoje wsparcie przez ponad pół roku, to poza wszystkimi wcześniejszymi nagrodami, otrzymasz wykonaną przeze mnie pracę o formacie 30x40 cm, na Twoje zamówienie (tematyka dowolna), może to być też np. portret bliskich (pod warunkiem dostarczenia odpowiednich jakościowo zdjęć). Naprawdę chciałabym się odwdzięczyć w miarę swoich możliwości. Dziękuję :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aleksandra Wiśniewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Maluję od dawna, od niedawna tylko maluję- na papierze, płótnie i ścianie.

 

O mnie :)  

Papier, płótno i ściana to moje trzy obszary działalności. Z nich najbardziej upodobałam sobie papier i akwarele - światło i barwę. To miejsce na Patronite powstało po to, by wesprzeć ten obszar mojej twórczości. Rozwijanie się w tym zakresie wymaga wielu eksperymentów, poszukiwania odpowiednich farb, papieru, ciągłej pracy nad warsztatem. Zafascynowały mnie możliwości tej techniki - od stylu ilustracyjnego, poprzez minimalizm do specyficznego wschodniego podejścia. Akwarela wiele wymaga, ale ile oferuje! 

Dzięki Waszemu wsparciu mam nadzieję rozwinąć skrzydła, bo potrzeba na to czasu i pieniędzy. Chcę też zrealizować kilka projektów w tej technice, min. kalendarzy tematycznych ilustrowanych akwarelami. Pomoc Patronów pozwoli mi też w najbliższej przyszłości dzielić się swoimi doświadczeniami w sieci.

Każde wsparcie jest na wagę złota, dzięki temu artysta może pracować w spokoju nad sztuką a nie portfelem ;) Dawniej tę misję spełniali mecenasi sztuki, wspierający twórczość, dziś ta rola przypada Wam.

 

Dziękuję :)

 

 

Cele Autora

Realizacja kalendarza "Ptaki polskie" na 2024 rok
  • 3 000 zł
  • 2 820 zł brakuje
6%
Od dawna noszę się z zamiarem przygotowania kalendarzy.
Jako pierwszy tematyczny wybrałam kalendarz z polskimi ptakami. Aby go przygotować, namaluję 13 ilustracji (12 miesięcy plus okładka ). Potem nastąpi proces digitalizacji i opracowania graficznego z przygotowaniem do druku. Zakładam, że będzie to kalendarz formatu A2, łączony spiralnie. Każdą ilustrację będzie można potem wyciąć i użyć do ozdobienia np. pokoju dzieciecego - ja też nie lubię wyrzucać ładnych kalendarzy ;)
Potem już tylko druk ...
Proces jak widać długi i żmudny, przyda mi się wsparcie w realizacji, kiedy pracować trzeba a zarobku na tym nie ma. Dochodzi do tego koszt zdjęć, przygotowań i wydruku. Każda złotówka przybiża mnie do realizacji celu.

Wszystkim wspomagającym wyślę wersję elektroniczną wybranego miesiąca. Wspierający otrzymają ode mnie także rabat w wysokości 10% ceny kalendarza, jeśli zechcą taki nabyć.
Ukończenie prac i dystrybucję zaplanowałam na połowę października :)
Dziękuje za Wasze wsparcie, nie tylko finansowe :) !!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aleksandra Wiśniewska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.