Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Podróżnik, twórca bloga i edukacyjnego kanału na YouTube o świecie, geografii, historii, ciekawostkach i pasjach. ❤ Jeśli fascynuje Cię świat, chcesz czynić go lepszym miejscem i wierzysz, że w życiu warto tworzyć wartość dla innych - to mamy ze sobą wiele wspólnego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Filmy z Nowej Zelandii, Australii i Oceanii
Jeśli wierzysz, że w życiu warto mieć prawdziwą, wielką pasję, robić dokładnie to, co kochasz i tworzyć wartość dla innych ludzi - to mamy ze sobą wiele wspólnego.

Wierzę, że warto żyć na 100% - tak, by każdy dzień był niezwykły, pełen dobra, uśmiechu i serca, które dajemy innym. Pełen ciekawości, pasji i odkrywania nowych miejsc. I pełen twórczości, która daje Wam potężną dawkę inspiracji, emocji i wiedzy o świecie.

Dlatego po raz kolejny wywracamy nasze życie do góry nogami.
Na początku 2018 roku całą rodziną (z 2-letnią Zuzią i biletami w 1 stronę) wyjeżdżamy do Nowej Zelandii.

Chcę dla Was stworzyć świetną serię filmów podróżniczo-edukacyjnych. Moim wielkim marzeniem jest pokazywanie Wam, jak wygląda życie w tamtej części świata - a z drugiej strony pokazywanie Wam na żywych przykładach, że warto żyć zgodnie z tym, co podpowiada Wam serce.

O Nowej Zelandii, Australii i Fidżi wiemy już całkiem sporo z naszej pierwszej rocznej podróży dookoła świata. Teraz chcemy ten niesamowity świat pokazać Wam od podszewki - opowiedzieć Wam o całym niezwykłym regionie Pacyfiku i wielu intrygujących, mało znanych wyspach Oceanii: o Samoa, Tonga, Vanuatu, Wyspach Cooka...

Dziękujemy Wam z całego serca za każdą pomoc, którą dokładacie do naszego wielkiego projektu. To dzięki Wam jest on w ogóle możliwy! Wasze zaangażowanie udowadnia, że warto jest ufać sercu, warto mieć marzenia i żyć na 100% - i że nasza twórczość może dać innym ludziom wartość.

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 11000 zł miesięcznie
brakuje 11000 zł
Kanał edukacyjny o świecie: geografia / historia / ciekawostki / podróże
Na tym celu zależy mi szczególnie!

Jeśli choć raz zafascynowała Cię opowieść o dalekich krajach, jeśli choć raz przekroczyłeś próg swojego domu i własnymi zmysłami poczułeś smak i magię kolorów orientu lub odświeżający zapach górskiego powietrza - to tak jak ja wiesz, jak niezwykły, wielki i fascynujący jest świat.

Od dziecka pasjonuje mnie nasza planeta. Ciągle zadawałem sobie pytania "dlaczego", "jak", "gdzie", "kiedy", "kto" - i całymi dniami szukałem odpowiedzi. 14 lat temu zacząłem podróżować - coraz dalej i dalej - a mój głód wiedzy o świecie tyko się zaostrzył.

Chcę stworzyć najlepszy w Polsce YouTube-owy kanał edukacyjny o świecie - o geografii, historii, kulturach, ludziach, podróżach i ciekawostkach.

Moim marzeniem jest, żeby ten kanał był docelowo moim głównym zajęciem w życiu - moją pracą z pasji, moim miejscem na Ziemi. Jest tyle historii, które chciałbym Wam opowiedzieć, tyle miejsc, które chciałbym Wam pokazać!

Chcę dostarczać Wam regularnie treści wysokiej jakości - połączyć ogromną dawkę konkretnej wiedzy merytorycznej z moją osobowością - mieszanką uśmiechu, fascynacji, zaangażowania, potrzeby pomagania innym i inspirowania do robienia niezwykłych rzeczy w życiu. Będą tematy lekkie, ale też trudne i ważne. Bo świat jest naprawdę bardzo, bardzo złożony.

I najważniejsze - chcę opowiadać Wam o tym świecie tak, by były to dla Was spotkania z przyjacielem. Chciałbym, żeby te filmy były częścią Waszego dnia - żeby bawiły, edukowały, dawały nową, niezwykłą perspektywę i odnawiały Wasze spojrzenie na świat. 

Dzięki Waszej pomocy możemy stworzyć jedno z najciekawszych miejsc w polskim internecie.
Powstanie cała gama serii tematycznych. Poprawimy jakość, montaż, zwiększymy skalę i rozmach naszych projektów.

Jako Patroni, będziecie zaangażowani w tworzenie tych filmów - wybór tematów i ich kolejność. Mam długą listę pomysłów, które tylko czekają na realizację.

Dostarczanie Wam dużej wartości to praca na 2 etaty - 200% zaangażowania.
Ale warto, bo dzięki Wam powstaje coś ważnego.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 30000 zł miesięcznie
brakuje 30000 zł
PROJEKT "LEPSZY ŚWIAT": filmy dokumentalne ze wszystkich krajów świata
Kiedy w 2008 r. zgubiłem się na pustyni Gobi, myślałem, że to już koniec.
Że moje krótkie życie dotarło do kresu - że umrę tej nocy, na mrozie, w skalnym labiryncie.

Ale kiedy gwiazdy i księżyc (dosłownie) zaprowadziły mnie do namiotu, miałem w sercu już tylko jedną myśl: "Dostałem nowe życie". I choć po 9 latach wiem, że w życiu jest różnie - raz lepiej, raz gorzej - to od tamtego momentu jest ze mną ciągle jedno przekonanie: "Żyj tak, jakby przyszłego roku miało nie być. Rób dużo dobrego dla innych. Uczyń ten świat lepszym miejscem. Kochaj, odkrywaj, rób wielkie, wspaniałe rzeczy - rób to, co wypływa z Ciebie. Rób to, co podpowiada Ci serce."

A moje serce podpowiada mi 2 rzeczy - podróżuj i rób coś dobrego.

Od lat zastanawiałem się, jak mogę to zrobić. Jak podróżując po świecie mogę czynić ten świat lepszym miejscem?

I znalazłem 2 odpowiedzi:

 1. Stwórz ramę, która będzie spinała te wszystkie podróże, która sama w sobie będzie dawała wartość. Dla mnie tą ramą jest właśnie opowiadanie o świecie - filmy dokumentalne, YouTube, blog, książki, pokazy i opowieści na żywo. Dzięki temu mogę przekazywać Wam ważne tematy, inspirujące historie i wiedzę, którą warto się dzielić.


 2. Dać się ponieść biegowi wydarzeń - pomagać ludziom, których spotykam. Rozmawiać, słuchać i niezależnie od kręcenia filmów, bacznym okiem obserwować, co dobrego można zrobić tu i teraz, dla ludzi których poznaję.


Mam mocne przekonanie, że jeśli robisz to, co kochasz - to wtedy pomaganie innym wychodzi po prostu najlepiej. A wtedy świat staje się lepszym miejscem.

Moim wielkim marzeniem jest odwiedzenie wszystkich krajów świata i stworzenie dla Was serii filmów dokumentalnych. Bo świat jest tak ciekawy, tak niezwykły i różnorodny - że warto go odkryć. Bo wszędzie są ludzie, których życie, perspektywa i spojrzenie na świat nas zaskoczy.

To projekt na wiele lat - może na całe życie.
Ale jeśli do tej pory dotarłem na 7 kontynentów i odwiedziłem 75 państw - to wiem, że można to zrobić. Największe wyzwanie - to zrobić to z sensem.

Jeśli wierzycie, że warto żyć na 100%, na swój sposób pomagać ludziom i zmieniać świat - i jeśli chcecie mi pomóc - zostańcie moimi Patronami. Będziemy tworzyć ten projekt razem.

Dziękuję Wam z całego serca!

O Autorze

 

Nazywam się Wojciech Piestrak.

 

Mam 32 lata, jestem tatą, mężem i człowiekiem, który zupełnie nie potrafi żyć inaczej, jak tylko robiąc to, co mnie fascynuje.

 

Uwielbiam budzić się rano z poczuciem, że zaczyna się nowy dzień - dzień, w którym mogę zrobić tyle wspaniałych, ciekawych rzeczy - rzucić się w wir tworzenia, odkrywania i robienia czegoś dobrego dla innych.

 

 

Pasje

Zaczęło się od miłości do geografii - i uwierzcie mi na słowo - w wieku 8-9 lat znałem mapę świata na pamięć. Zafascynowała mnie historia, dalekie kraje i inne kultury. Pragnąłem zobaczyć ten świat z bliska, poczuć jego smaki, doświadczyć na własnej skórze tego, jak wygląda życie w najdalszych jego zakątkach.

Podróże

Zacząłem podróżować :

 • Najpierw na rowerze po Europie, potem z plecakiem - coraz dalej i dalej - na Bałkany, na Syberię i do Mongolii.

 • Po studiach pojechałem w roczną podróż dookoła świata (podróż poślubną) - przez Amerykę Południową, Nową Zelandię, Fidżi, Australię i Azję.

 • Podróżowałem dalej. Poznawałem ludzi z najróżniejszych kultur i najdalszych zakątków świata. Odwiedziłem około 75 krajów i wszystkie 7 kontynentów. Na Antarktydzie ugryzł mnie pingwin. :)

 • Pracowałem też jako pilot wypraw, zabierając ludzi do Azji Południowo-Wschodniej i do USA.

 

 

Ale to był dopiero początek.

Szukanie drogi

Odkryłem, że świat jest fascynujący i piękny. Spotkałem niezwykłych ludzi. Doznałem niezwykłej gościnności i dobra od ludzi.

 

RTW-people3

 

Ale odkryłem też świat pełen tragedii, ubóstwa i barier wszelkiego rodzaju. Widziałem nierówność, obojętność i trudności, z którymi ludzie walczą codziennie.

 

 

Nie wiedziałem, co z tym zrobić. Ale jeśli pomaganie ludziom nie jest warte spędzenia na tym dużej części mojego życia, to co jest?

 

pexels-photo-396947

 

Rozpocząłem podróż innego rodzaju - podróż w głąb siebie, aby dowiedzieć się, w czym jestem dobry i jak mogę dawać wartość innym.

 

pexels-photo-24306

 

Spędziłem 11 lat eksperymentując, robiąc bardzo wiele projektów różnego rodzaju i ucząc się po drodze dużo więcej niż mogłem to sobie wyobrazić.

 

 

I odkryłem, że tak naprawdę mam kilka ważnych pasji, które świetnie ze sobą współgrają:


 • Rozmawianie z ludźmi, najlepiej w spotkaniach jeden na jeden, wsłuchiwanie się w ich wnętrze, potrzeby i sprawy. Myślę, że w ten sposób można rozświetlać życie innych - pomagać poprzez obecność, relację, rozmowę i wspólne omawianie ich spraw.
 • Tworzenie treści dla szerszej grupy odbiorców - przekazywanie wiedzy, pokazywanie świata z różnych perspektyw, opowiadanie historii - dawanie innym ludziom wartości poprzez moje filmy, teksty i spotkania. Dlatego powstał blog i kanał na YouTube.
 • Współtworzenie różnych kreatywnych projektów (m.in. poprawiając doświadczenia ludzi w codziennych sytuacjach, tzw. Human Experience, CX/UX) - myślę, że dzięki temu korzystając z moich umiejętności mogę sprawiać, że ten świat będzie (odrobinę) lepszym miejscem.

 

Blog

Od 2011 roku tworzę blog wojciechpiestrak.pl (wcześniej pod nazwą Pasja Świata).

 

Od tego czasu odwiedziło go ponad milion osób.

Moje artykuły były czytane ponad 2 miliony razy.

 

Zaczęło się od artykułów podróżniczych, ale z czasem zacząłem podejmować także dużo ważniejsze tematy:

 • Ważne tematy historyczne (Rwanda, Kambodża, Tybet, ...),

 • Rożnice kulturowe,

 • Stereotypy, wiedza na temat ludzi z innych części świata,

 • Różne perspektywy.

Zestaw najciekawszych artykułów znajdziesz pod tym tekstem - na dole tej strony.

 

Pokazy w szkołach i na festiwalach

W Polsce prowadziłem wiele wykładów i pokazów na żywo, m.in:

 • w szkołach,

 • w ośrodkach pomocy,

 • na festiwalach.

Opowiadałem o świecie, przekazując wiedzę, ale także szacunek dla innych kultur. Starałem się przekazać moje wartości i pokazać młodym ludziom, że w życiu można robić naprawdę dużo różnych ciekawych rzeczy.

 

Nowy projekt: YouTube

Od 2014 roku stopniowo, a od 2017 roku na poważnie zacząłem też tworzyć kanał na YouTube.

 

Dlaczego? Bo YouTube jest idealnym miejscem na edukację.

To największa klasa świata - a co najlepsze - dla ludzi w każdym wieku.

 

Planuję stworzyć wiele serii tematycznych, m.in.:

 • Kraje świata,

 • Ciekawostki geograficzne,

 • Ciekawostki historyczne,

 • Filmy dokumentalne ze wszystkich krajów świata.

Będzie też o zmienianiu świata na lepsze, o kreatywności, Human Experience i życiu z pasją.

 

Chcę, by te filmy były konkretną dawką wiedzy - podaną w ciekawy, lekki i angażujący sposób.

 

Chcę dostarczać Wam regularnie treści wysokiej jakości - połączyć ogromną dawkę konkretnej wiedzy merytorycznej z moją osobowością - mieszanką uśmiechu, fascynacji, zaangażowania, potrzeby pomagania innym i inspirowania do robienia niezwykłych rzeczy w życiu. Będą tematy lekkie, ale też trudne i ważne. Bo świat jest naprawdę bardzo, bardzo złożony.

I najważniejsze - chcę opowiadać Wam o tym świecie tak, by dla Was były to spotkania z przyjacielem. Chciałbym, żeby te filmy były częścią Waszego dnia - żeby bawiły, edukowały, dawały Wam nową, niezwykłą perspektywę i odnawiały Wasze spojrzenie na świat. 

Jeśli dzięki temu, co robię, choć 1 osoba będzie miała odrobinę lepsze, ciekawsze i bardziej kolorowe życie - to będzie to dla mnie najwspanialsza nagroda.

 

Dlaczego proszę o pomoc Patronów?

Jeśli czujecie, że robię coś wartościowego, to w pełni świadomie i otwarcie proszę o patronat.

 

Wasze wsparcie pokryje przede wszystkim koszty produkcji filmów w najdalszych zakątkach świata i koszty organizacyjne:

 • Transport - bilety autobusowe, lotnicze, paliwo,

 • Sprzęt - kamery, statywy, baterie, karty pamięci, rejestratory dźwięku, laptopy,

 • Kupno muzyki,

 • Licencje na oprogramowanie,

 • Koszt montażu,

 • Noclegi, jedzenie,

 • Wizy, ubezpieczenie,

 • Domeny, serwery,

 • Koszt internetu w dalekich krajach,

 • Zaangażowanie innych osób,

 • i wiele innych kosztów tego typu.

Chciałbym w 100% skupić się na tworzeniu dla Was filmów jak najwyższej jakości.

I bardzo się cieszę, że żyjemy w czasach, w których jest to możliwe. Wasze wsparcie na Patronite umożliwia coś, co jeszcze niedawno było czystym science fiction - tworzenie filmów o wysokiej wartości merytorycznej.

 

Traktuję patronat jako formę docenienia i podziękowania za pracę, ale co najważniejesze - dzięki niemu mogę tworzyć regularnie, dostarczać Wam rozrywki, wiedzy i inspiracji

 

Każdy patronat to dla mnie przede wszystkim ogromna motywacja. Dzięki temu wiem, że to, co robię jest dla kogoś wartościowe - i że nadal warto to robić.

 

Obiecuję wykorzystać Wasze wsparcie najlepiej, jak potrafię.

DZIĘKUJĘ!!!

I niezależnie od tego, co zdecydujesz - serdecznie witam Cię w moim świecie

Jeśli znajdziesz w moich filmach coś, co Cię zaciekawi i zainspiruje - to będzie to dla mnie najpiękniejsza nagroda.

 

Wybrane filmy na YouTube

Seria o krajach świata:

 

 

 

Ciekawostki geograficzne:

 

 

Dawny styl opowieści:

 

 

 

Migawki z podróży:

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane artykuły z Bloga

Zapraszam Cię też na mojego bloga. Przygotowałem dla Ciebie zestaw najciekawszych artykułów:

 

image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

11 zł / miesiąc
patroni: 0
11 - Tyle dni trwała moja pierwsza zagraniczna wyprawa rowerowa do Pragi, Wiednia, Bratysławy i Budapesztu tuż po maturze. Tyle samo dni zajęło mi objechanie Bałtyku autostopem i dotarcie na Nordkapp. Ta liczba przypomina mi, że wielkie rzeczy zaczynają się od małych. Czasem od jednej kawy, którą po prostu z sympatii podarujesz komuś na Patronite. :)

Dziękuję Ci za to! Twoje wsparcie ma dla mnie ogromne znaczenie. Dzięki Tobie mogę tworzyć wartościowe materiały edukacyjne.

A Ty oficjalnie jesteś moim Patronem.
Otrzymujesz dostęp do specjalnej zamkniętej grupy dla moich Patronów na Facebook'u.
- Dowiesz się, jak wygląda moja praca i życie "od kuchni".
- W kameralnej atmosferze będziesz uczestniczył w procesie powstawania kanału i życiu społeczności.
- Będziesz miał dostęp do livestreamów organizowanych specjalnie dla Patronów.

Dziękuję Ci bardzo!!!
Zostań patronem
24 zł / miesiąc
patroni: 0
24 - Tyle miałem lat gdy spełniając swoje największe marzenie wyruszyłem w pierwszą roczną wyprawę dookoła świata. Ta liczba przypomina mi, że warto mieć cel, słuchać serca i podążać za swoją pasją. I że gdy tylko odważysz się przekroczyć próg, wkraczasz do nowego, niezwykłego świata, a Twoje życie odmienia się już na zawsze. Jeśli Ty także wierzysz w moc marzeń - to mamy ze sobą bardzo wiele wspólnego.

Dziękuję Ci za wsparcie! Dzięki Twojej pomocy mogę skupić się na moim projekcie, spędzać nad nim czas i tworzyć coś dobrego dla innych.

Oprócz dostępu do specjalnej grupy facebookowej, Twoje imię i nazwisko znajdzie się wraz z podziękowaniami w Księdze Chwały na mojej stronie internetowej (chyba, że wolisz pozostać anonimowy).

Dziękuję!!! Dzięki Tobie wiem, że warto mieć cel i realizować swoje marzenia!
Zostań patronem
49 zł / miesiąc
patroni: 0
49 - Tyle było województw w Polsce gdy się urodziłem. Znałem je wszystkie na pamięć w wieku 7 lat (z wyciętych województw robiłem sobie puzzle ;) ) i pamiętam do dziś. Ta liczba przypomina mi, że na moim kanale najważniejsza jest wartość merytoryczna. Że celem tego kanału jest edukacja - pokazywanie w ciekawy sposób jak złożony, różnorodny i fascynujący jest świat.

Skoro wspierasz mnie tak hojną kwotą, to znaczy, że doceniasz moją pracę. Jestem zaszczycony i bardzo Ci za to dziękuje!

Oprócz poprzednich nagród, Twoje nazwisko znajdzie się w napisach końcowych w jednym z moich filmów (chyba, że wolisz pozostać anonimowy).

Dziękuję!!! Bardzo dziękuję za to co robisz dla mnie, mojego kanału i moich widzów. Twoje wsparcie przyczynia się do upowszechniania wiedzy o świecie u bardzo wielu ludzi.
Zostań patronem
112 zł / miesiąc
patroni: 0
112 - Nr alarmowy, którego nie mogłem wykręcić gdy zgubiłem się nocą na Pustyni Gobi oraz gdy w kierunku naszej maleńkiej wyspy na środku Pacyfiku mknęła fala tsunami. Ta liczba przypomina mi, że czasem w życiu dzieje się coś niespodziewanego, co zmienia wszystko. W tamte dni zrozumiałem, że warto robić rzeczy niezwykłe, że warto żyć na 100% i robić coś dobrego dla innych - żyć tak, żeby jak najlepiej wykorzystać czas, który został nam dany.

Dziękuję Ci za wielką rzecz, którą dla mnie robisz! Dzięki Tobie będę mógł tworzyć filmy najlepiej jak potrafię i zawrzeć w nich wszystkie talenty, wszystkie pasje i wartości, które mam w swoim sercu.

Oprócz nagród z poprzednich progów otrzymujesz ode mnie coś specjalnego - nagram specjalnie dla Ciebie prywatny, wyjątkowy filmik z podziękowaniem - tylko dla Ciebie.

Dziękuję!!! Czuję, że jesteśmy naprawdę blisko - mamy wspólne wartości, marzenia i pasje - i że to początek czegoś wspaniałego.
Zostań patronem
206 zł / miesiąc
patroni: 0
206 - Tyle jest państw na świecie (193 członków ONZ, 2 obserwatorów i 11 państw de facto niepodległych). Ta liczba przypomina mi o moim wielkim marzeniu - odwiedzeniu wszystkich krajów świata, poznaniu z bliska ich mieszkańców i stworzeniu serii filmów dokumentalnych. Przypomina mi też o tym, jak ważna jest niepodległość - dla mnie oznacza ona wolność twórczą, którą mi dajesz wspierając moje projekty.

Dziękuję!!! Mówiąc bardzo szczerze - wolność to jedna z najważniejszych dla mnie spraw w życiu. Proszę, pamiętaj, że to dzięki Tobie ją mam i że będę Ci już zawsze za nią bardzo, bardzo wdzięczny.

Oprócz nagród z poprzednich progów otrzymujesz możliwość nagrania video (domyślnie do 30 sekund, ale wszystko jest kwestią dogadania się), które wmontuję w jeden z moich filmów. A jeśli wolisz pozostać anonimowy - to ja mogę za Ciebie opowiedzieć treść, którą będziesz chciał przekazać światu. Film powinien być oczywiście zgodny z wartościami nas obojga.

Dziękuję!!! W ogromnym stopniu przyczyniasz się do sukcesu moich projektów. Dzięki Tobie mogę po swojemu zmieniać świat na lepsze. Życzę Ci z całego serca, żeby Twoje dobro do Ciebie wróciło - wielokrotnie pomnożone. I myślę, że tak będzie.
Zostań patronem
367 zł / miesiąc
patroni: 0
367 - Tyle dni trwała nasza pierwsza wyprawa dookoła świata. Wydawało mi się wtedy, że to jednorazowe szaleństwo. Teraz wiem, że to był początek czegoś znacznie większego. Ta liczba przypomina mi, że moje życie jest piękne wtedy, gdy na swojej drodze spotykam dobrych ludzi. Wtedy spotykałem ludzi z różnych krajów, którzy pozwalali mi spać u siebie w domu na kanapie albo podwozili mnie gdzieś samochodem. Teraz spotykam Ciebie.

Dziękuję!!! Jestem zaszczycony, że jesteś moim Patronem. Twoja pomoc przekłada się na realne działania i pozwala mi wierzyć, że na świecie są dobrzy ludzie.

Otrzymujesz oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów, ale to dopiero początek. Bardzo chciałbym Cię poznać, zapytać o wiele rzeczy, porozmawiać jeden na jeden. Jeśli tylko zechcesz, zapraszam na godzinną rozmowę przez Skype raz w miesiącu. Tematyka i forma zależy od Ciebie - to może być towarzyska rozmowa, ale może też być indywidualny coaching (w czym jak w czym, ale akurat w tym jestem naprawdę dobry). Porozmawiamy o najważniejszych dla Ciebie sprawach i spróbujemy nadać im nowy bieg.

Dziękuję!!! Bardzo dziękuję Ci za to, co dla mnie robisz i cieszę się bardzo na nasze godzinne rozmowy! Pomogę Ci najlepiej jak potrafię.
Zostań patronem
525 zł / miesiąc
patroni: 0
525 - Tyle lat minęło od odkrycia Ameryki przez Kolumba. Kolumb był bohaterem mojego dzieciństwa, symbolem niezłomności, uporu, marzeń, ciekawości, pasji, niezwykłości, zwycięstwa nad wszystkimi przeciwnościami losu, podążania swoją własną drogą i symbolem odkrywania świata. Jego historia wywarła na mnie ogromny wpływ. Ta liczba przypomina mi, że każde, nawet największe marzenie można zrealizować - oczywiście jeśli spotka się na swojej drodze odpowiednich ludzi. I tak, jak realizację wypraw Kolumba umożliwili Król i Królowa Hiszpanii, tak realizację moich wypraw umożliwiasz Ty.

Kłaniam Ci się z ogromnym uśmiechem i bardzo Ci za to dziękuję. Wiem, że to wielka kwota, a dla mnie wielkie zobowiązanie tworzenia wspaniałych treści. Ale dajesz mi niesamowitą energię - i w tym momencie po prostu szaleję ze szczęścia. Dzięki Tobie dzieje się magia. Dzięki Tobie mogę tworzyć filmy dokumentalne, realizować moją pasję i robić wiele dobrego dla innych. Dziękuję za Twoją hojność - w imieniu swoim i wszystkich moich widzów.

Otrzymujesz oczywiście WSZYSTKIE nagrody z poprzednich progów - a do tego zrobimy coś ekstra! Dedykowany odcinek! Masz możliwość zasugerowania tematu nowego filmu i ogromny wpływ na jego kształt. Przedyskutujemy dokładnie jego treść i formę . Już cieszę się na naszą burzę mózgów i wspólny proces twórczy!

Dziękuję!!! Dziękuję!!! Dziękuję!!! Jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczny!!!
Zostań patronem