Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Od dziecka pochłonięty byłem grami, marzyłem żeby móc żyć z gier, areny eSportowej. Obecnie tworzę tresci na Youtube związane z rozgrywką jak i nowościami w dziedzinie eSportu. Zajmuje sie grą League of Legends udostępniam rozgrywke sławnych graczy nagrywając streamy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Sprzęt umożliwiający Transmisję strumieniową
Chciałbym w przyszłości zacząć transmisję strumieniową swojego wykonania, nie jak do tej pory jedynie udostępniania rozgrywki innych osób. Niestety sprzęt do wysokiej jakości transmisji video sporo kosztuje i na obecną chwilę jest poza zasięgiem. Kwote przeznaczyłbym na lepszy sprzęt komputerowy który obecnie kosztuje 6-8 tyś. złotych. Do tego potrzebowałbym dobrego łącza internetowego z prędkością wysyłania minimum 4mb/s przy średniej jakości video.

O Autorze

Zajmuje się tworzeniem treści na Youtube, które dotyczą głownie League of Legends:

Obecnie udostępniam rozgrywkę najbardziej znanych światowych streamerów i e-Sportowców w postaci gameplay-ów jako forma wiedzy i nauki dla mniej doświadczonych graczy na całym świecie. Nie każdy ma czas oglądać wydarzenia i rozgrywkę w czasie rzeczywistym i tu z pomocą przychodzi mój kanał który zawiera ponad 1800 filmów rozgrywek wielu graczy z przeciągu 3 lat. Chciałbym kiedyś sam podjąć się streaming-u niestety do tego potrzebny jest bardzo dobry i drogi sprzęt który obecnie nie jest w moim zasięgu.

Chciałbym kiedyś móc żyć z pasji którą posiadam.