W Patronite od 15.11.2016

Plan minimum!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Podstawowy cel budżetowy - dzięki jego osiągnięciu sfinansujemy część bazowych kosztów naszej działalności!
Dziękuję za wsparcie!

No to jazda!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Przekroczenie tego progu pozwoli nam rozpocząć finansowanie wyjazdów pojedynczych zawodników z Reprezentacji.
Pozwoli mi łatwiej inwestować w rozwój federacji poprzez zakupy mat szermierczych czy zakupy sprzętu dla zawodników do użyczenia na turniejach. Będziemy wam recenzować zakupiony sprzęt abyście wiedzieli czy warto na niego wydawać wasze ciężko zarobione pieniądze.
Będziemy mogli poświęcić także więcej czasu na przygotowanie materiałów wideo z zawodów, warsztatów.

Choć filmy będą dostępne dla wszystkich, Patroni zobaczą je pięć dni wcześniej!

Federacja Rozwija Skrzydła!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu będziemy mogli regularnie wysyłać kilku zawodników na ważniejsze turnieje i rejestrować ich zmagania!
Będziemy mogli odwiedzać zagraniczne imprezy aby przybliżyć wam czy warto na nie się udać, przybliżymy wam sylwetki zagranicznych instruktorów i zawodników.

Będziemy mogli wspierać nasze rodzime turnieje, dofinansowywać starty i zmniejszać koszt wpisowych dla członków FEDER. Rejestrować zawody na lepszym sprzęcie i zacząć organizować Livestream z turniejów!

Podbijamy Świat!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam wysyłać reprezentację na największe zawody w Europie i za oceanem!

Będziemy regularnie organizować szkolenia sędziowskie, instruktorów DESW oraz warsztaty dla zawodników. Nagrywać dla was materiały ze szkoleń i publikować je dla naszych patronów.

Jako bonus za osiągnięcie tego celu, zrealizujemy serię filmów o grupach DESW w Polsce i na całym świecie które będziemy odwiedzał aby prowadzić z nimi warsztaty i walczyć z szermierzami którzy tam trenują. Zachęcimy też naszych patronów do wybierania klubów które mamy odwiedzić.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)