W Patronite od 30.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Polska rozgłośnia radiowa w Manchesterze - Radio Top.

O Autorze

Radio Top - radio stworzone z miłości do języka ojczystego, z pasji do muzyki, chęci stworzenia wspólnie ze słuchaczami  odrobiny Polski na Wyspach Brytyjskich.

Dobre radio tworzą nie tylko dziennikarze, realizatorzy, technicy czy reporterzy. Bez nich nie byłoby radia, ale też radia nie byłoby bez słuchaczy. Dziś każdy z Was może pójść o krok dalej - stając się współtwórcą polskiej rozgłośni radiowej "Radio Top" w Manchesterze.

To Państwo, nasi Słuchacze, namówili nas, żebyśmy spróbowali. Nie sposób policzyć maile, wiadomości, komentarze i telefony - wszystkie pełne słów otuchy i zachęty do działania, także ze strony wspaniałych ludzi działających w świecie radia i telewizji.

Muzyka, wiadomości z kraju, świata sportu i ekonomii, rozmowy z gwiazdami nie tylko sceny muzycznej ale również filmu, rozrywki, polityki. Przekazanie rodakom informacji o polskim biznesie który rozwija się w różnych dziedzinach gospodarki, pokazanie nas wszystkich jako zwykłych uśmiechniętych ludzi.

To dzięki uporowi i ogromnej pasji do muzyki, do radia, tli się cień szansy, że ten projekt nie tylko ujrzał światło dzienne, ale będzie rósł i cieszył nas wszystkich.

Tworząc radio, przełamaliśmy wszelkie utarte schematy w podejmowaniu decyzji, rozważając różne opcje, na które spoglądaliśmy przez pryzmat jednej wartości - pełne niezależności. Wszystko sfinansowane z własnych zasobów i oszczędności:

  • wynajem lokalu,
  • zbudowanie pełnego zaplecza technicznego, umożliwiające nadawanie - mówimy tu o stworzeniu i wyposażeniu studia, przygotowaniu infrastruktury i zakupie niezbędnych sprzętów
  • oddanie możliwości odbierania naszej stacji na aplikacjach, platformach internetowych
  • własna strona internetowa
  • nawiązanie stałej współpracy z wytwórniami płytowymi, z Grupami Medialnymi dzięki którym możemy usłyszeć najnowsze wiadomości ze świata oraz naszej Polski

Bez stabilnego finansowania cały projekt nie będzie miał racji bytu. Postanowiliśmy więc teraz  zadziałać nieszablonowo i oddać decyzję o finansowaniu całego projektu, który teraz nabiera tempa, w ręce... słuchaczy.

Według naszych obliczeń, by radio mogło nadal działać na podstawowym poziomie, potrzebujemy 1.600 GBP czyli ok. 8.000zł miesięcznie. 

Dziś "Radio Top" działa i nadaje - rozwijając się z każdym dniem. Nie będziemy rozpisywali się nad jego zaletami - sami mogą Państwo przekonać się, czy warto spędzić z nami więcej niż jeden dzień, słuchając nas.

A jeśli słuchając, zostaną Państwo na dłużej - być może zechcą Państwo dołączyć do grona Patronów i współtworzyć wraz z nami Radio Top w Manchesterze.  Zachęcamy do rzucenia okiem na progi wsparcia, opisane po prawej stronie - tam opisaliśmy, w jaki sposób staramy się odwdzięczyć za Państwa hojność. 

Mamy wiele bardzo ambitnych planów - i już teraz wiemy, że z Państwa pomocą jeszcze nie raz zaskoczymy tych, którzy twierdzą, że “nie da się robić radia w taki sposób”! 

Do usłyszenia na falach (jeszcze wirtualnego) eteru!

zespół Radio Top

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem