Ula Kowalczuk i jej KONIZMY

W Patronite od 02.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie

CORONABUDŻET

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Korona wirus zablokował mi wszystkie formy działania jakimi się o tej pory posługiwałam. Spotkania autorskie, lekcje biblioteczne, imprezy czytelnicze, imprezy plenerowe, wykłady dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku, wykłady dla Uniwersytetów Dziecięcych i inne zaplanowane do końca roku wydarzenia, które prawdopodobnie nie odbędą się albo zupełnie zmienią swoją formułę. Marzy mi się przeniesienie mojej działalności do internetu, ale potrzebuję najnormalniej w świecie środków na życie, a sama sprzedaż książek na to nie wystarczy, tym bardziej, że i to zostało bardzo ograniczone.
Będę wdzięczna za każde wsparcie mojej działalności, a w zamian za to chcę oferować moim Patronom moją kreatywność, pomysły, wiedzę, humor, kontakt, rozmowę. Dlatego proszę Was o objęcie moich patronatów, a jeśli macie pomysły, co jeszcze mogłabym Wam dać, utworzę nowe, kolejne. Wszystkim serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

NOWE PRZYGODY SOLERO!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

...a dokładnie 5000zł w dwa miesiące. Tyle potrzebne jest, aby wydać kolejną część książeczki dla dzieci. Pierwsza, przyjęta przez młodych czytelników niezwykle serdecznie to "Hej, jestem Solero!" Część "Nowych przygód Solero" już jest napisana, ale muszę zebrać na cały budżet wydania (ilustracje, projekt, redakcja, druk)

KOLEJNE WYDANIE KONIZMÓW

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

a dokładniej 15 000 zł w dwa miesiące. Tyle potrzebne jest, aby wznowić nakład Konizmów i móc je oferować kolejnym miłośnikom języka polskiego i naszej historii.
Zostań Patronem