Strefa Patrona:

15

patronów

189 zł

miesięcznie

2570 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
236
miesięczne wsparcie
154
liczba patronów

  Gallifrey.pl to największy polski serwis poświęcony kultowemu brytyjskiemu serialowi „Doctor Who”. Od 1 września 2013 roku ukazują się w nim newsy ze świata Doktora, recenzje i analizy, a członkowie redakcji popularyzują serial na konwentach i konferencjach.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 50 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Dzięki takiemu wsparciu będzie nas stać na aktywne ulepszanie strony oraz treści na niej zamieszczanych. Jeśli osiągniemy ten próg, będzie nas stać na roczne opłacanie serwerów z waszą pomocą, a także drobne wydatki związane z promocją strony, jak na przykład przypinki, ulotki czy bannery na konwentach.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 75 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Ho ho, bardzo dziękujemy! Wspomagacie rozwój Gallifrey.pl na tyle, że poza wydatkami związanymi z utrzymaniem strony będzie stać nas na wejście na więcej konwentów. Fantastycznie!
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Stówka na miesiąc od polskich whovian to nie byle co. Nie tylko da to nam wejście na więcej konwentów, ale jak już na nich się znajdziemy, to przygotujemy punkty programu na wybrany przez Patronów temat! Pozwoli nam to także na dostęp do zagranicznej prasy związanej z serialem i bieżącego przekazywania wiadomości w niej zawartych. Dziękujemy!
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 150 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Tego się nie spodziewaliśmy. Zapewniamy wszystko, co powyżej, a także… Możliwość spotkania przy kawie, ciastkach czy czymkolwiek, na co przyjdzie ci ochota, z dostępnymi członkami redakcji.

O Autorze

Jesteśmy...

...grupą młodych ludzi, którzy są niepoprawnymi fanami pewnego brytyjskiego serialu o kosmicie podróżującym przez czas i przestrzeń w niebieskiej budce policyjnej. Brzmi intrygująco? „Doctor Who” taki właśnie jest! Oprócz tego jesteśmy studentami, młodymi ludźmi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Po prostu grupą znajomych mających hobby, któremu poświęcamy masę swojego czasu.

Zmagamy się...

...z brakiem sponsorów, z pracą, z sesją i nie do końca rozumiejącym nas otoczeniem. Staramy się wkładać nasze serca we wszystko, co robimy, jednak sam zapał do pracy nie zawsze wystarcza. Zajmujemy się serialem, który w Polsce ma rzesze oddanych fanów, a mimo to nie jest zbytnio spopularyzowany. „Doktor Who” nie jest emitowany przez polskie wiodące stacje telewizyjne, co sprawia, że dostęp do treści, którymi żyje anglojęzyczny fandom, jest dla nas utrudniony. Ale mimo tego robimy wszystko, by rodzima grupa fanów nie była gorsza od tej zagranicznej, bo wiemy, że razem jesteśmy zdolni do niesamowitych rzeczy.

Potrzebujemy...

…waszego wsparcia. Każda złotówka, którą nam ofiarujecie, sprawi, że nasze plany i pomysły staną się rzeczywistością. Robimy to po to, by dawać wam, fanom, radość. Dzięki pieniądzom z Patronite nie będziemy zmuszeni do wprowadzenia reklam w żadnym z naszych projektów - ani obecnych, ani planowanych. W innym wypadku nie będziemy w stanie sami zapewniać wystarczającego kapitału i nie wiemy, jak strona będzie rozwijała się dalej.

Obecnie na stronie nie ma reklam, gdyż ich nie lubimy i uważamy je za ostateczność, której wolelibyśmy uniknąć.

 

Na co przeznaczymy zebrane środki? 

Na bieżące utrzymanie strony. Będziemy mogli spokojnie opłacić utrzymanie serwerów, domen oraz uregulowanie wszystkich rachunków z tym związanych. Chcielibyśmy również aktywnie się promować, by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych serialem i naszą działalnością. Pomoże nam w tym zakup wlepek, przypinek, plakatów czy innych gadżetów. Warto również w tym miejscu wspomnieć o reklamie na Facebooku, gdyż gigant z Palo Alto mocno obcina zasięgi, a nie chcemy, by cokolwiek was ominęło. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli również jeździć na konwenty i relacjonować je wam, jeśli tak się zdarzy, że nie będziecie mogli na nich być osobiście. Nie zapominajmy o konkursach! Mamy masę pomysłów i chęci, ale gorzej z nagrodami dla was...

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 0
Symboliczna złotówka, by nam pomóc! Traficie do hali zasłużonych.
Zostań patronem
2 zł / miesiąc
patroni: 2
Dołączysz do grona przyjaciół Gallifrey: służebny Dalek dwa razy dziennie będzie wykrzykiwać twoje imię ze szczytu najwyższego budynku w Cytadeli (zostanie też wpisane do specjalnej zakładki na stronie).
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 7
Oprócz wiecznej sławy w przestrzeni powietrznej na Gallifrey będziesz mógł/mogła upiększyć przestrzeń wokół siebie czterema gallifreyańskimi wlepkami!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Jako niezwykle ważna dla nas osoba będziesz mógł/mogła afiszować się do woli swoim powiązaniem z naszą stroną, dostaniesz bowiem przypinkę z logo Gallifrey oraz zestaw wlepek!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Poza przypinką i wlepkami, dostajesz także unikalny ołówek/długopis w barwach Gallifrey.pl!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 4
Miejsce w zakładce na stronie, wlepki, przypinka, ołówek/długopis… a także specjalna, ręcznie wykonana kartka z wybranym przez ciebie doktorowym motywem (albo doktorowy kolażyk z twoim zdjęciem). To wszystko trafi do ciebie!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Fantastycznie, dostajesz wszystko, co powyżej, a w dodatku możesz wybrać temat recenzji lub artykułu, który napiszemy dla ciebie z prawdziwą przyjemnością.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 20
Musisz naprawdę nas lubić, rany… Zapewniamy wszystko, co w poprzednich progach i dodatkowo możesz zadać nam temat… fanfika, do którego powstania przyłoży rękę cała redakcja! Albo wybrać osobę związaną z „Doktorem Who”, z którą spróbujemy się skontaktować i przeprowadzić wywiad (zadając zasugerowane przez ciebie pytania). Dziękujemy!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni