W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 63

Liczba Patronów: 50

Zostań Patronem
350 patronów
6 790 miesięcznie

BezPlanu = Bez celu

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nazwa mojego kanału nie jest przypadkowa - przedstawia on podróże bez dokładnego planu. Najczęściej jadę tam, dokąd akurat chcę i mogę pojechać - i tak zaczynają się z reguły historie, które możecie obejrzeć na kanale BezPlanu.

W takiej formule odnajduję się najlepiej, nie chciałbym niczego zmieniać i robić na siłę, dlatego zrezygnowałem z wyznaczania celów na moim profilu, po osiągnięciu których "pojadę dokądś" lub "zrobię coś" - to mogłoby mi odebrać radość z tworzenia materiałów, czyli rzecz dla mnie w tym wszystkim najważniejszą.

Na co chciałbym przeznaczyć patronitowe fundusze? Na budżet wyprawowy (bilety lotnicze, zakwaterowanie, paliwo) oraz w przyszłości ewentualny upgrade sprzętu do kręcenia materiałów. Do tej pory płaciłem za to wszystko z własnej kieszeni, a że wybieram często dość dziwne/egzotyczne kierunki podróży, to i ich koszty są spore, kilkukrotnie przewyższające dochody z Youtube.

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz dorzucić coś do kolejnych wypraw - zostań Patronem. Z góry - wielkie, serdeczne dzięki!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiesław Guliński
Wiesław Guliński
30 zł jednorazowo
Maciej Maciej
Maciej Maciej
10 zł miesięcznie
Sebastian Warowny
Sebastian Warowny
30 zł miesięcznie
Mokait
Mokait
50 zł miesięcznie
Paweł Marciniak
Paweł Marciniak
50 zł miesięcznie
Jarek Nęcki
Jarek Nęcki
10 zł miesięcznie