Graszki.pl

W Patronite od 15.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 815

Liczba Patronów: 688

Zostań Patronem
16 patronów
340 miesięcznie
4 105 łącznie
Witaj Przyjacielu! Miło nam, że postanowiłeś zajrzeć na ten profil, który promuje gry planszowe!. Dlaczego planszówki? Jest to niewątpliwie nasze wielkie hobby! Gramy bardzo dużo - zarówno na imprezach rodzinnych, jak i podczas spotkań z przyjaciółmi. Pomóż nam promować tę formę rozrywki.

O Autorze

Klub Miłośników Gier Planszowych Graszki w Cellarium

Cała Polska wie o tym, że Opole to stolica polskiej piosenki. My chcemy, by również na dobre zagościły tu gry planszowe.

Od kilku lat możecie już zaopatrywać się w swoje ulubione tytuły w sklepie Graszki.pl. Współpracujemy z polskimi wydawnictwami, prowadzimy przedsprzedaże ich gier i cały czas poszerzamy swoją ofertę. W dodatku zamówienia dowozimy pod Wasze drzwi! Prowadzimy także wypożyczalnię gier.

Teraz chcemy utworzyć miejsce, w którym regularnie będziecie mogli bezpłatnie zagrać w gry z naszej wypożyczalni. Będziecie także mogli przyjść z planszówkami z Waszej kolekcji. To ma być miejsce, w którym spotkacie takich samych jak Wy miłośników planszówek! Usiądziecie przy kawce, herbatce i … zagracie. Ma to być miejsce, do którego zabierzecie Waszych współgraczy na partyjkę. Takiego miejsca właśnie brakuje nam w Opolu!

Spotkanie przy grach

Spotkanie przy grach, stolik

Spotkanie przy grach, rozgrywka

Niestety, żeby mogło ono powstać konieczne są finanse, przede wszystkim na utrzymanie tego miejsca, tak byśmy mogli z niego swobodnie korzystać. Klub będzie zlokalizowany w Cellarium (ul. Koraszewskiego 7-9). To przy samym rynku, niedaleko przystanków MZK oraz 10 min. od dworca PKP. Łatwo do niego trafić.

W środku do dyspozycji są dwie sale, w których regularnie będą odbywały się spotkania klubowiczów, zgodnie z harmonogramem przygotowanym w konsultacji z patronami.

Na klubowiczów będzie czekała bezpłatnie herbata/kawa oraz woda. Będziemy również mogli organizować cykliczne spotkania tematyczne.

Chcemy także poszerzać klubową kolekcję gier. W naszej wypożyczalni jest już ponad 140 tytułów, jednak każdego tygodnia odbywają się kolejne premiery. Chcemy żebyście mieli swobodny, bezpłatny dostęp do niej.

Klub Miłośników Gier Planszowych ma być miejscem do realizacji Waszej pasji! W jaki sposób możecie nam pomóc w jego utworzeniu? Po prostu możecie co miesiąc dokładać swoją cegiełkę!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
25 zł miesięcznie
Kamil Cieśla
Kamil Cieśla
15 zł miesięcznie
Łukasz Tarabasz
Łukasz Tarabasz
25 zł miesięcznie
Olga Kościelna
Olga Kościelna
35 zł miesięcznie
Paweł Ardagast Grabarek
Paweł Ardagast Grabarek
15 zł miesięcznie
Katarzyna Rosa
Katarzyna Rosa
15 zł miesięcznie