104 patronów
3 005 zł miesięcznie
73 260 zł łącznie

Zasłużyć na miano najlepszego YouTubera.

5 000 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

1 995 zł

brakujeNa chwilę obecną, moim głównym źródłem zarobku jest tworzenie filmów oraz streamy. Ponieważ YouTube to jednak wyjątkowo niestabilne i niepewne źródło zarobków, nieprzerwanie pracuję jako tłumacz, nieustannie starając się o dalsze dofinansowanie, czy to na niezbędne środki do życia, czy ulepszanie sprzętu potrzebnego do produkcji wymarzonych materiałów. Pragnę w pełni poświęcić się rozwojowi kanału, streamom oraz tworzeniu wyjątkowych treści, wychodzących poza sztampową i typową dla platformy jakość.

Chcę przygotować cykl nietuzinkowych toplist, takich jak opublikowane przeze mnie Top 10 Gier 2018 Roku. Za ich sprawą zamierzam wprowadzić odbiorców w świat prezentowanego tematu, czy to związanego z grami, czy kinem. Dla przykładu, marzy mi się odwzorowanie sceny w bibliotece z Władcy Księgi, dostosowanej do świata gier. To okazja, by produkować materiały z rozmachem i należytą dbałością.

Gry były od dziecka moją nieodzowną pasją. Moje zamiłowanie do tego medium miało jednak znacznie więcej aspektów niżeli samo granie. Wyprodukuję cykl filmów, które, w formie mini-dokumentów, ciekawie ten temat przedstawią. Od początków mojej przygody z grami, przez e-sportowe osiągnięcia, po zostanie twórcą na YouTube. Pozwoli to moim odbiorcom poznać mnie lepiej, zarówno od strony gracza, jak i człowieka, który na przestrzeni lat rozwinął się w różnorodnych kierunkach i zdobył mnóstwo doświadczenia, nie tylko zawodowego. Toteż pragnę moją wiedzę przekazać w formie tychże materiałów, choćby w celu pomocy graczom w zmianie trybu życia na zdrowszy.

Budżet tego progu pozwoli mi zrealizować mnóstwo wspomnianych serii, które przygotuję ze szczególną dbałością, przelewając swoje pomysły i wizje na papier. Dzięki wsparciu moich Patronów, będę w stanie dać im życie na ekranie monitora.

Być polskim Hideo Kojimą.

10 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

6 995 zł

brakujeZdaję sobie sprawę, że powyższe zdanie brzmi nader pompatycznie i sam nie wiem szczerze od czego ten akapit zacząć. Budżet Wiedźmina 3 wynosił 306 milionów złotych? To chyba niezbyt motywujący start. A jednak! Bowiem każdy zaczynał od "robienia po godzinach". Ja z kolei od kilku miesięcy każdego dnia spędzam godzinę pracując w Unreal Engine. Godzina dziennie, przez rok, to całkiem sporo pracy.

W dobie produkcji niezależnych, tak dobrych, że potrafią podbić serca milionów graczy na całym świecie, bramy do sukcesu zdają się być bardziej otwarte niż kiedykolwiek, zwłaszcza, że przystępność narzędzi do tworzenia gier przekracza wszelkie oczekiwania. Postanowiłem podjąć się pracy nad skromnym projektem, tworząc krótkie, acz niezwykłe w odbiorze gry, ożywiając w interaktywnym świecie napisane przeze mnie scenariusze tytułów najróżniejszej maści. Od psychologicznych horrorów, przez gry Science Fiction, po gatunki, które w tym medium jeszcze swoich sztandarowych przedstawicieli nie uświadczyły.

Budżet tego progu pozwoli mi poświęcić dodatkowy czas na pracę nad realizacją moich "growych" projektów oraz pozwoli mi na sfinansowanie elementów takich jak ścieżka dźwiękowa, zewnętrzne assety potrzebne do produkcji gry, czy pomocne dłonie równie ambitnych pasjonatów tematu. Dzięki wsparciu moich Patronów, będę mógł budować fundament do rozpoczęcia kolejnego etapu mojej samorealizacji – pozostawienia po sobie wartościowej spuścizny w branży gier. Kolejnych polskich tytułów, które może niegdyś zawojują świat i poruszą serca graczy, pozostając na kartach "growej" historii na długo po tym, jak ostatni pecet przykryje warstwa kurzu, a one będą nadal uchodzić za kultowe klasyki.

Jeśli we mnie wierzysz, pamiętaj, że każda złotówka może zmienić bieg historii. Ja natomiast zrobię wszystko by Cię nie zawieść.
Zostań Patronem