Langusta na palmie

W Patronite od 02.09.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 4

liczba Patronów: 4

2179 patronów
53 920 zł miesięcznie
2 203 093 zł łącznie

Langusta będzie miała swoje studio!

60 000 zł

miesięcznie

89%

osiągnięto

6 080 zł

brakuje

Żeby te wszystkie nowe cele stały się możliwe do zrealizowania potrzebujemy jeszcze miejsca do pracy i ludzi. Znaleźliśmy już wspaniały loft w Warszawie, który aktualnie przerabiamy na naszą kwaterę działań i studio nagraniowe i potrzebujemy finansów, aby opłacić czynsz, potrzebne remonty oraz pracowników, którzy będą tworzyć nowy portal video i langustowe projekty. Langusta stanie się więc również fizycznym miejscem, gdzie będzie można nas odwiedzić! Jeśli chcecie nam pomóc stworzyć to miejsce, prosimy o wsparcie tego celu.

Rozwijamy Langustę

7 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy, oryginalny kanał o. Adama, czyli "Langusta na palmie" to już wielka społeczność gromadząca ponad 300 tysięcy subskrybentów i kilkadziesiąt tysięcy regularnych widzów. Kanał ciągle się rozwija, powstają nowe serie na coraz lepszym poziomie. Pierwszym więc naszym celem są środki na tworzenie tego kanału i zapłatę dla osób (operatorów i montażystów), którzy współpracują z ojcem. Jeśli oglądacie Langustę i chcecie, aby mogła bez przeszkód dostarczać Wam ciągle nowe materiały, zapraszamy do wsparcia.

Katolicki Netflix:) - nowy portal video

20 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drugim naszym celem w nadchodzącym roku jest stworzenie nowego kaznodziejskiego portalu video. Mamy wielkie plany, aby stworzyć miejsce gdzie będą publikowane filmy z komentarzami biblijnymi (dotychczasowy Paśnik), wyjaśnianiem teologii i liturgii, z materiałami katechetycznymi oraz filmami chrześcijańskimi przeznaczonymi dla dzieci. Start nowego portalu planujemy na grudzień 2018, ewentualnie jeśli byśmy się nie wyrobili na wiosnę 2019. Potrzebujemy więc wsparcia na stworzenie (to ogromna kwota), a potem na prowadzenie tego portalu. Jeżeli chcecie oglądać materiały kaznodziejskie, teologiczne, katechetyczne oraz te przeznaczone dla Waszych dzieci, bardzo prosimy o wsparcie tego projektu.

Coraz więcej wielbień!

40 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Abyśmy mogli zorganizować kolejne fantastyczne spotkania wielbieniowe w różnych miastach Polski. Na 2 października zaplanowaliśmy już wielkie spotkanie w katowickim Spodku, zaraz potem w listopadzie Poznań, na początku 2019 Gdańsk i na wiosnę kolejne dwa miasta. Organizacja tych spotkań to ogromne koszty, ale po tegorocznych spotkaniach w Łodzi, Krakowie i Warszawie jesteśmy przekonani, że warto. Jeśli chcecie wielbić z nami, prosimy Was o wsparcie tego celu!

Zostań Patronem