Barbara Turek

W Patronite od 10.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 186

Liczba Patronów: 288

Zostań Patronem
56 patronów
2 090 miesięcznie
72 360 łącznie

Rozwój "Pełnymi Garściami"

5 000 zł

miesięcznie

41%

osiągnięto

2 910 zł

brakuje

Pragnę rozwijać wszystko to, co składa się na moją obecność wśród ludzi online i offline. Swoim doświadczeniem, pomysłami i inspiracjami dzielę się poprzez spotkania (indywidualne i masowe - nawet do kilkunastu tysięcy osób). W wersji Internetowej - prowadzę fanpage na Facebooku, profil na Instagramie, kanał na YouTubie i blog, przez które staram się zainspirować jak największą liczbę osób do tego, by czerpali z życia "Pełnymi garściami".

Wraz w osiągnięciem tego progu będę miała możliwość pokrywać koszty związane z pomocą "dodatkowych rąk" - bo moje nie działają w pełni sprawnie - przy m.in. tworzeniu grafik, pisaniu maili, profesjonalnej realizacji treści na YT oraz planowaniu i organizacji wyjazdów, podróży.

Każdy projekt - czy to wirtualny, czy w tak zwanej wersji na żywo - wymaga w moim przypadku wsparcia drugiej osoby, której czas i zaangażowanie będę mogła, dzięki Tobie, należycie wynagrodzić.

Mieszkanie / rozwój osobisty

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pod koniec 2017 roku dostałam możliwość zamieszkania w kawalerce w centrum Krakowa, która jest całkowicie przystosowana do moich potrzeb. Miesięczny koszt utrzymania takiego mieszkania to 1500 złotych. Pomoże mi ono swobodnie działać jako coach, przyjmując ludzi u siebie – dzięki temu poziom mojej samodzielności znacznie wzrośnie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Martyna Nawrot
Martyna Nawrot
Próg: 10 zł
Jacek Papierz
Jacek Papierz
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Klaudia Jakubowska
Klaudia Jakubowska
Próg: 5 zł