Radosław Patlewicz

W Patronite od 13.06.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 631

liczba Patronów: 462

18 patronów
280 zł miesięcznie
16 695 zł łącznie

Nagrania youtube

1 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

720 zł

brakuje

Osiągnięcie powyższej kwoty miesięcznej pozwoli mi na oderwanie się od innych zajęć i częstsze publikowanie filmów na YouTube. Nagrania o historii, postaciach przeszłych i współczesnych, przeglądy aktualnych wydarzeń z odniesieniem do tego co było kiedyś. Przy tym progu będę mógł sobie pozwolić sobie na co najmniej 10 nagrań w miesiącu, czyli znacznie więcej niż dotychczas

Wyprawy po Polsce

3 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 720 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu comiesięcznych, stałych wpłat pozwoli mi na przeprowadzanie kwerend i fizyczne wizyty w archiwach położonych na terenie kraju. Będę także w stanie podróżować i tworzyć filmiki tematyczne dotyczące zabytków i innych ciekawych miejsc związanych z historią Polski. W połączeniu z moim nieszablonowym podejściem do omawiania tematów może to poważnie zmienić nasze postrzeganie wielu spraw przeszłych i obecnych. Uważam, że warto jeszcze raz przyjrzeć się wielu kwestiom, które według głównego nurtu historiografii i polityki są uważane za niewzruszalne dogmaty. Przy okazji będę w stanie spotykać się z Wami - moimi subskrybentami, wszak mieszkacie w różnych zakątkach kraju.

Wyprawy zagraniczne

8 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

7 720 zł

brakuje

Tak spora kwota wsparcia pozwoli mi na wyjazdy do sąsiednich krajów i nie tylko. Kto z Państwa nie chciałby zobaczyć na moim kanale youtube nagrania z odpowiednim komentarzem z wizyty w British Museum albo muzeum masonerii w Alexandrii koło Waszyngtonu? Tak - takie muzeum naprawdę istnieje! Choć dla niektórych wciąż szokiem jest samo stwierdzenie, iż masoneria to fizyczny byt a nie tylko teoria spiskowa. Przy tym miesięcznym budżecie byłbym w stanie naprawdę wiele zdziałać i całkowicie poświecić się (oprócz wychowywania moich dzieci) pracy historyczno-polityczno-publicystycznej.
Zostań Patronem