KOCHAM SIEBIE

Organizacja Festiwalu KOCHAM SIEBIE w Warszawie

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Wpadnij na festiwal. Za niewielką cenę podzielimy się istotną częścią ćwiczeń z naszego wyjazdowego kursu KOCHAM SIEBIE. Daj sobie prezent i .... (psychika, dbanie o siebie). W programie prelekcje, praktyka, projekcje filmowe, dobra zabawa i smakowite potrawy Stając się naszym patronem pomagasz nam w realizacji tej wspaniałej uroczystości.

KUPUJEMY ZIEMIĘ!

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Bądź częscią stwarzania świata pełnego akceptacji, poszanowania do natury biologicznej i psychicznej współistniejących organizmów. Marzymy gospodarować przestrzeń kreatywnej zmiany. Zapraszać do wielkiego stołu, koić zmysły w potężnej drewnianej sali i regularnie otwierać nasz dom na
Szukamy miejsca niedaleko Warszawy by zaproponować Ci miejsce na wakacje, odpoczynek czy okazję do przemiany wewnętrznej. Daj o siebie zadbać lub wesprzyj innych dorzucając sięnna cel kupna ziemi na działania fundacji KOCHAM SIEBIE

MAMY MOC - Realna zmiana - MEDYTACJA W SZKOŁACH

50 000 zł

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Wykorzystujemy sieci połączeń, angażujemy inwestorów, prężne marki i grube ryby świata biznesu. Czas na rewolucje świadomościową w Polsce. Wyobraź sobie młode pokolenie dorastające w potężnym poczuciu własnej wartości opartej o wgłąd w naturę ludzkiej istoty, itd itd itd badania ... od okonski.art Wesprzyj swoje dziecko. Wesprzyj drobna akcja, moze przyniesc kolosalna zmiane. Mówi się, że skrzoydło motyla po jednej stronie planety..

Wszystko jest możliwe. Serce Wie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)