Avatar użytkownika

Artur Lewtak

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek.
10 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Wspierając nas kwotą 10 zł możesz zaproponować temat wpisu na blogu, który opublikujemy. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek. Tematy można wysyłać na: malzenskiezmagania@gmail.com
20 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Wspierając nas kwotą 20 zł możesz zaproponować temat wpisu na blogu oraz otrzymać od nas specjalne, nagrane przez nas podziękowania. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek. Propozycje tematów można wysyłać na adres: malzenskiezmagania@gmail.com
50 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Wspierając nas kwotą 50 zł możesz zaproponować temat wpisu na blogu i tematu podcastu oraz otrzymać od nas specjalne, nagrane przez nas podziękowania. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek. Propozycje tematów można wysyłać na adres: malzenskiezmagania@gmail.com
100 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Wspierając nas kwotą 100 zł możesz zaproponować temat wpisu na blogu, podcastu oraz otrzymać od nas specjalne podziękowania w naszym podcaście w serwisie Spotify i YouTube. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek. Propozycje tematów można wysyłać na adres: malzenskiezmagania@gmail.com
500 zł miesięcznie
Wpierając nas miej świadomość, że to nie kwota jest ważna, ale dar serca. Każdemu ofiarodawcy obiecujemy modlitwę oraz comiesięczną Eucharystię. Dziękujemy, że chcesz wraz z nami wspierać małżeństwa i rodziny. Wspierając nas kwotą 500 zł możesz zaproponować temat wpisu na blogu, podcastu oraz otrzymać od nas specjalne podziękowania w naszym podcaście w serwisie Spotify i YouTube. Otrzymasz od nas również małżeński gadżet, który sprawi radość Tobie i Twojemu współmałżonkowi. Każdy patron otrzymuje również dostęp do naszej tajnej VIP grupy dla patronów na Facebooku, na której publikujemy specjalne treści i wiele niespodzianek. Propozycje tematów można wysyłać na adres: malzenskiezmagania@gmail.com

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Artur Lewtak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witamy, tu Artur i Dorota. Jesteśmy małżeństwem od 17 lat. Z wykształcenia jesteśmy socjologami i doradcami życia rodzinnego. Od kilku lat pomagamy małżeństwom i rodzinom poprzez doradztwo, organizację kursów, rekolekcji i warsztatów małżeńskich.

Witamy, tu Dorota i Artur. Jesteśmy małżeństwem od 17 lat. Owocem naszej miłości jest trójka dzieci Natalka, Ula i Michałek. Z wykształcenia jesteśmy socjologami i doradcami życia rodzinnego. Od kilku lat pomagamy małżeństwom i rodzinom poprzez doradztwo, organizację kursów, rekolekcji i warsztatów małżeńskich. Formujemy się w katolickiej wspólnocie ewangelizacyjnej Przyjaciele Oblubieńca, w której również służymy swoimi talentami. Naszym marzeniem jest aby każde małżeństwo było trwałe i szczęśliwe. Czas pandemii oraz wymusza przeniesienie wielu naszych działań w strefę internetu. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wiele problemów telefonicznie, w związku z tym potrzebujemy uruchomić nowe kanały docierania do małżeństw i rodzin potrzebujących pomocy, wsparcia i fachowej wiedzy. Chcemy rozwijać naszego bloga, podcast na Spotify, kanały na platformie YouTube i Facebook oraz spotykać się z małżeństwami online. Aby jakość naszych działań była zadowalająca potrzebujemy sprzętu: kamery, mikrofonów, szybkiego komputera, oprogramowania oraz innych akcesoriów umożliwiających pracę online.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zbudować kanały dotarcia do jak największej ilości małżeństw potrzebujących wsparcia i głoszenia Dobrej Nowiny. Naszym celem jest szeroko pojęta ewangelizacja i wskazywanie na Jezusa Chrystusa, który jest podstawą każdej trwałej i pięknej relacji. Dziękujemy za każdy dar serca i zapewniamy o modlitwie za naszych darczyńców. Mamy nadzieję, że będziemy mogli się wkrótce spotkać również na żywo, podczas konsultacji, kursów, warsztatów czy rekolekcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem oraz mediami społecznościowymi.

 

 

 Z racji obecnej sytuacji epidemicznej w kraju, nie jesteśmy w stanie organizować większych eventów i rekolekcji. Dla wszystkich chętnych już wkrótce planujemy uruchomić trzydniowe, indywidualne kursy, warsztaty i konsultacje dla małżeństw. Będzie możliwość spotkania się z nami w Domu Formacji Małżeństw Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Kameralność spotkań pozwoli na indywidualne podejście do rekolektantów oraz dogłębną analizę problemów i potrzeb. Zachęcamy do obserwowania profilu naszego Domu Formacyjnego na FB.

Rozpoczynamy również pracę nad nowym projektem o nazwie "Mistrz komunikacji". Będzie to kompleksowy kurs dla małżeństw poruszający w sposób praktyczny komunikację w małżeństwie. Mamy nadzieję, że ten projekt pozwoli małżonkom wypracować lepsze relacje, poprzez naukę dialogu i rozwiązywania konfliktów.

 

 

Cele Autora

Wsparcie naszych działań
  • 1 000 zł
  • 1 000 zł brakuje
0%
Codziennie podejmujemy szereg działań na rzecz małżeństw i rodzin, aby czynić ten świat lepszym. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie działać i opłacać wszelkie koszty: opłacenie serwerów, stron internetowych, organizacja spotkań online i na żywo. Dziękujemy za każdą pomoc, która motywuje nas do jeszcze lepszej pracy dla was.
Sprzęd do działalności online
  • 10 000 zł
  • 10 000 zł brakuje
0%
Żeby profesjonalnie działać we współczesnych mediach internetowych potrzebujemy niezbędnego sprzętu: kamery, mikrofonów, szybkiego komputera, oświetlenia, oprogramowania i wielu innych akcesoriów. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie docierać do większej ilości małżeństw i tworzyć treści, które są wartościowe i pomocne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Artur Lewtak już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.