Sesje na Podsłuchu

W Patronite od 06.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 341

Liczba Patronów: 208

Zostań Patronem
Kup na prezent
93 patronów
1 510 miesięcznie

Zatrudniamy montażyst(k)ę

2 500 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

990 zł

brakuje


Obecnie za cały nasz montaż odpowiada Kamil. Dobicie do tego progu pozwoli nam zatrudnić montażystę, który przejąłby na siebie część pracy związanej z wyprodukowaniem Sesji na Podsłuchu, zapewniając Kamilowi trochę luzu na inne projekty.

Kampania Myszy w świecie fantasy

3 000 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

1 490 zł

brakujePo osiągnięciu tego progu uruchomimy nową serię, której odcinki będą publikowane naprzemiennie z aktualną kampanią. Innymi słowy po zakończeniu “rozdziału” jednej historii będziemy przeskakiwać do drugiej. Dzięki temu zapewnimy i sobie i wam płodozmian.
Konkretniej – będzie to prowadzona przez Mysz kampania rozgrywana w jej autorskim świecie fantasy.

Jednostrzał co kwartał

4 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje


Jeszcze więcej Sesji na Podsłuchu! Po zebraniu tej kwoty zobowiążemy się do nagrywania co kwartał jednej rozgrywki specjalnej – jednorazowej sesji z unikalnymi bohaterami, nie będącej częścią regularnych kampanii.

Jednostrzał na żywo

5 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

3 490 zł

brakuje


Po osiągnięciu tego progu zaczniemy rozgrywać jednostrzałowe przygody w formie sesji na żywo na Youtube, żebyście mogli być jeszcze bliżej naszej rozgrywki i przeżywali te emocje razem z nami. Każdy pechowy rzut. Każdy udany rzut. Każdy suchy żart. Niemal tak, jakbyście byli tam z nami!

Spojrzenie za kulisy

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Niziutki próg na dobry początek – po osiągnięciu tej kwoty uchylimy rąbka tajemnicy, dzieląc się z patronami zakulisowymi spojrzeniami na grę. Raz w miesiącu będziemy publikować przemyślenia i notatki prowadzących dotyczących ostatniego odcinka – co poszło po ich myśli, co ich zaskoczyło, na co absolutnie nie byli gotowi i co przygotowali, czego gracze nie mieli okazji zobaczyć. Ponadto patroni będą mogli brać udział w ankietach, których wyniki będą kształtowały rozgrywkę.

Jedno i drugie będzie dostępne dla wszystkich patronów, niezależnie od tego, jaką kwotą nas wesprą.

Nowy sprzęt i nowe studio

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Po uzbieraniu tej kwoty zaczniemy wymieniać sprzęt, którego używamy do nagrywania Sesji na Podsłuchu i organizować stałe studio do nagrań. Nie dość, że będziemy mogli uzyskać lepszą jakość, to jeszcze będziemy mieli miejsce do nagrań, by spotykać się wtedy kiedy chcemy, a nie kiedy się da.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Furmanek
Michał Furmanek
Próg: 40 zł
Maciek Soja
Maciek Soja
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wiktoria Gniotowska
Wiktoria Gniotowska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Marysia W.
Marysia W.
Próg: 20 zł