Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów

W Patronite od 11.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 695

Liczba Patronów: 739

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
550 miesięcznie
17 920 łącznie

„Opowieści pielgrzyma” w wersji audiobooka

20 000 zł

89%

osiągnięto

2 080 zł

brakuje

W każdej dziedzinie są takie książki, które po prostu trzeba znać. W dziedzinie duchowości należą do nich z pewnością "Opowieści pielgrzyma". To anonimowe, klasyczne dzieło zakorzenione w rosyjskim prawosławiu ukazuje nam inne oblicze pobożności i modlitwy niż to, z którym być może spotykamy się na co dzień. Jest ono znakomitą odpowiedzią na pragnienie ciągłego przebywania w Bożej obecności. Pokazuje, jak poprzez nieustanną modlitwę Jezusową zmieniać swoje wnętrze, aby każdego dnia stawać się jeszcze bardziej "człowiekiem z Ducha".

Dlaczego akurat "Opowieści pielgrzyma"? Nasi stali czytelnicy dobrze wiedzą, że większość naszych działań to chęć promowania modlitwy Jezusowej, wyrastającej z praktyki Ojców Pustyni, która została nam przekazana w formie dziedzictwa, które staramy się realizować w XXI wieku. Dlatego pragniemy, aby ten audiobook był znacznie tańszy, i tym samym dostępny dla każdego.

Jakie mamy plany?
1. Wydanie 1000 sztuk płyt MP3 (ok. 8 godzin) z nagraniem "Opowieści pielgrzyma".
2. Przygotowanie całości w formie digipacka.

Co daje Twoja pomoc?
Bez wsparcia, pojedynczy audiobook, w naszym sklepie internetowym kosztowałby ok. 50 zł. Natomiast jeśli uda nam się zebrać środki na przygotowanie i wyprodukowanie audiobooka, wtedy będzie on o połowę tańszy, czyli ok. 25 zł.

Chorał gregoriański na płycie winylowej

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czas płynie, przynosi wiele słów i pytań, odejść i powrotów. Chorał wciąż trwa. Nieodmiennie inspiruje i wciąż jest nagrywany. Nic dziwnego, że ci, którzy śpiewają go codziennie – a takich miejsc na świecie jest, niestety, coraz mniej – czują się zobowiązani, by dzielić się jego niezwykłą mocą i pięknem. Oto w skrócie geneza proponowanej przez scholę chorałową benedyktynów tynieckich „podróży do wnętrza chorału”. Śpiew ten bowiem, pozornie monotonny, w rzeczywistości mieni się wielością barw.

Jakie mamy plany?
1. Wydanie 500 sztuk płyt winylowych 12" w kopercie tekturowej z nadrukiem.
2. Repertuar: część utworów z płyty "Gemma caelestis".

Co daje Twoja pomoc?
Bez wsparcia pojedyncza płyta winylowa w naszym sklepie internetowym kosztowałaby ok. 100 zł. Natomiast jeśli uda nam się zebrać środki na przygotowanie i wyprodukowanie winyli, wtedy płyta będzie o połowę tańsza, czyli ok. 50 zł.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Jawień
Wojciech Jawień
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Piotr Krzysztof Lewicki
Piotr Krzysztof Lewicki
Próg: 50 zł
Marek Powichrowski
Marek Powichrowski
Próg: 50 zł
Rafał Mazurek
Rafał Mazurek
Próg: 10 zł
Iwona Pałka
Iwona Pałka
Próg: 100 zł