W Patronite od 26.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Writerat to dziennik internetowy skupiony wokół tematyki kultury i rozrywki. Niemal codziennie publikujemy recenzje, rankingi czy wiadomości ze świata filmu, literatury i muzyki. Piszemy o tym, co nas interesuje. Robimy to tak, żeby zainteresowało także i Was, drodzy czytelnicy! Z pasją!

O Autorze

Cześć! Tu Patryk z portalu writerat.pl – redaktor, administrator writeratowego Facebooka i jednocześnie wydawca dziennika.

Od ponad roku naszą stronę tworzą ludzie z pasją i niezwykłymi zainteresowaniami, które wykorzystujemy, aby dostarczać Wam jak najlepszej jakości treści. Dbamy o poprawność językową, wartość merytoryczną i atrakcyjność wizualną naszych artykułów. Chętnie zapoznajemy się z propozycjami co do zmian lub krytyką naszej twórczości (wszystko to można przesyłać pod adres biuro@writerat.pl).

Przez ten rok bardzo wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy fantastycznych ludzi i poszerzyliśmy horyzonty. Wszystko to osiągnęliśmy sami, bez wsparcia finansowego z zewnątrz. Inwestowaliśmy własne środki, w tym swój czas, swoje doświadczenie, swoje wyrzeczenia.

Teraz możecie nas wspomóc i wspólnie tworzyć nowe, niezależne media, które każdego dnia dostarczają informacji ze świata kultury i rozrywki. W planach mamy kilka dodatkowych portali, większych projektów, które sprawią, że "Writerat" będzie odpowiedzią na wszystkie Wasze pytania.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie dotrzeć do większej grupy odbiorców i pokazać im, że nie są skazani na stronnicze media. Ponadto Wasze środki pomogą nam w szkoleniu nowych redaktorów, dla których "Writerat" będzie pierwszym spotkaniem z dziennikarstwem.

Możecie mieć pewność, że mądrze skorzystamy z Waszej pomocy i będzie ona dla nas wędką, nie rybą.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem