Małgorzata Zmaczyńska

W Patronite od 17.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 322

Liczba Patronów: 417

Zostań Patronem
36 patronów
1 240 miesięcznie
DZIEŃ DOBRY, dzień dobry®️ Mam tatuaż z pingwinem i różowe włosy, a moją supermocą jest mówienie. Kręci mnie motoryzacja, nieznane historie wokół jedzenia, psychologia i przekręty na Wall Street. Nagrywam Podcast RADIOaktywny i ZMACZNEGO

O Autorze

Dzień dobry, dzień dobry!

Skoro tutaj jesteś, to za pewne znamy się już podcastów lub Instagrama i wiesz, że jestem tą gadułą z tatuażem z pingwinem. Jeśli jednak jest to nasze pierwsze spotkanie, pozwól, że przedstawię się w telegraficznym skrócie (bo kto ma dziś czas za czytanie biografii obcych dwudziestoparolatków z internetu :))

 

1. Od 2017r. nagrywam podcast RADIOaktywny oraz od 2018r. ZMACZNEGO. Mogę więc śmiało powiedzieć, że "robiłam to, zanim stało się modne"
2. Zanim zaczęłam tworzyć swoje medium, pracowałam w tych "tradycyjnych". Jeśli jesteś ciekawa/y tej historii, więcej dowiesz się tutaj (tak, są też obrazki ?)
3. Od kilku miesięcy mam również wielką przyjemność być prowadzącą podcastów Strefy Kultur Uniwersytetu SWPS, w którym poruszam z moimi gośćmi tematy popkulturowe. 
 

 Podcast RADIOaktywny - luźne rozmowy   na (nie)typowe tematyDzięki podcastowi nabierzesz świeżego spojrzenia na, z pozoru, oczywiste sprawy.
Posłuchasz kulisów pracy stewardessy, strażaka, pilota samolotu czy baletnicy, poznasz szczegóły erotycznego życia ptaków i dowiesz się, co o przyszłości mówi nauka a także... sprawdź, co skrywa pozostałe 100 odcinków!

 

 ZMACZNEGO – podcast do słuchania
 przy stole

 


Najciekawsze historie opowiada się przy stole.
ZMACZNEGO to podcast z reportażami około kulinarnymi, w których usłyszysz wiele NIEZNANYCH historii o bardzo ZNANYCH produktach oraz daniach, a także poznasz prawdziwych jedzeniowych freaków,

Więcej o ZMACZNEGO przeczytasz w artykule na papilot.pl  
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
ola brzychcy
ola brzychcy
Próg: 10 zł
Piotr Szatkowski
Piotr Szatkowski
Próg: 10 zł
Andrzej Godlewski
Andrzej Godlewski
Próg: 50 zł
Michał Guz
Michał Guz
Próg: 10 zł
♑️
♑️
Próg: 100 zł
Aneta Lisowska
Aneta Lisowska
Próg: 10 zł