Damian Giruc

W Patronite od 05.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Środki ogólne na ralizacje projektu, odwiedzenie jak największej ilości miejc by wam pokazać!

2 500 zł

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie, obiecujemy wam, że odwiedzimy jak najwiecej miejsc i Państw w Azjii Południowo Wschodniej jak to możliwe!

Buty i żywność dla biednych dzieci na wyspie Sumba w Indonezjii

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Winny pracuje dla fundacji która wspiera i szkoli nauczycieli na biednych wyspach w Indonezji m.in także na wyspie Sumba. Sumba to jeden z najbiedniejszych regionów w Indonezjii i w Azjii Poludniowo Wschodniej. Szkoły tam nie maja nawet ubikacjii, a nauczyciele są głównie samoukami. Wiekoszść dzieci chodzi na boso, bez obuwia, kilka kilometrów dziennie do szkoły przez kamienisty teren, chcielibyśmy bardzo im pomóc jak się da, mamy nadzieję, że dzięki wam będzie to możliwe. Wszystko udokumentujemy oraz pokażemy na naszym kanale, oraz cała kwota zostanie przeznaczona na ten cel.

Kamera Lumix GH5

12 000 zł

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Niestety, w tej chwili wszystko dokumentujemy kamera ze smartphona, oznacza to raczej nie najlepsza jakość wideo, która bardzo chcemy zmienić dzięki kamerze Panasonic Lumix GH5, używana przez wielu Polskich i miedzynarodowych YouTuberów. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziecie mogli cieszyć sie super jakościa naszych Vlogow! Wierzymy w wasza moc wsparcia!
Zostań Patronem