Resort Komedii

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1416

Liczba Patronów: 1588

Zostań Patronem
4 patronów
140 miesięcznie
15 240 łącznie
Resort Komedii to autorska scena komediowa. Prowadzą ją stołeczni komicy i komiczki przy w wsparciu wolontariuszy, partnerskich instytucji (Szkoła Impro i Stand Up Polska) oraz klubokawiarni Resort. Działa dla Was codziennie!

O Autorze

Resort Komedii 90's TV SHOW


Resort Komedii to działająca w Warszawie scena - założona i prowadzona samodzielnie przez stołecznych komików/-czek. Łączy nas przyjaźń i wielka zajawka na komedię. Stworzyliśmy naszą scenę, aby móc prowadzić po swojemu niezależne miejsce. Jesteśmy zbiorem najróżniejszych osobowości - łączy nas wrażliwość, którą staramy się promować we wszystkich wydarzeniach na naszej scenie. Naszą misją przez 3 lata działalności było tworzenie miejsca, gdzie można przyjść na randkę z rodziną, z babcią, w ciąży, z babcią w ciąży, w śpiączce czy w skomplikowanym związkowym trójkącie, w dowolnej konfiguracji i zawsze poczuć przyjemną, przyjazną atmosferę otwartości i komedii. Nasze miejsce funkcjonuje dzięki zaangażowaniu nie tylko komików/-czek, lecz także sztabu wolontariuszy/-szek, którzy z poświęcają swoją energię i czas aby pomagać nam w obsłudze spektakli, dbania o naszą salę i scenę i obsługę widzów. Bez wspólnego wysiłku nas wszystkich i artystów/-tek i wolontariuszy/-ek Resort Komedii nie miałby szansy istnieć, tak jak dziś istnieje.


 Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jan Naszewski
Jan Naszewski
Próg: 50 zł
Agata Tyśnicka
Agata Tyśnicka
Próg: 50 zł
Aleksandra Hołownia
Aleksandra Hołownia
Próg: 20 zł
Wojciech Strzembosz-Pieńkowski
Wojciech Strzembosz-Pieńkowski
Próg: 20 zł