Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie

W Patronite od 11.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 100

Liczba Patronów: 147

Zostań Patronem
120 patronów
4 176 miesięcznie
50 174 łącznie

Cała załoga zostaje na pokładzie!

7 000 zł

miesięcznie

59%

osiągnięto

2 824 zł

brakuje

To kolejny próg, który chcielibyśmy osiągnąć. Jeśli tak się stanie – będziemy mogli być pewni, że nasi pracownicy pozostaną na swoich posterunkach i będą dalej mogli działać na rzecz Skansenu, który od lat włącza się w programy związane z aktywacją zawodową mieszkańców regionu.

Możemy zacząć konkretne remonty!

14 000 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

9 824 zł

brakuje

To już byłoby spełnienie naszych najskrytszych marzeń! Mając tak ogromne wsparcie od Was, moglibyśmy przystąpić do realizacji większych zadań budowlanych i rozwinąć skrzydła. Na pierwszy ogień poszłaby główna brama naszej osady. Moglibyśmy ją wyremontować i przywrócić jej dawne funkcje i niegdysiejszą świetność. To by było coś!

Nasz Skansen przetrwa!

4 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszyscy wiemy, jakim trudnym rokiem był 2020. Pandemia wirusa praktycznie uniemożliwiła nasze działania. Nieliczne wycieczki w krótkim momencie „odwilży”, brak grup szkolnych na naszych warsztatach, a przede wszystkim konieczność odwołania Festiwalu Słowian i Wikingów, który od lat był dla nas potężnym zastrzykiem energetycznym i finansowym wpędziła nas w kłopoty.
Skansen jest jak żywy organizm – stale potrzebuje opieki i uwagi. Nasze konto bankowe jest puste i nie mamy z czego zakupić potrzebnych materiałów na bieżące naprawy, które są nie do uniknięcia.
Zwracamy się więc do Was – naszych przyjaciół i sympatyków – z prośbą o wsparcie, które pozwoli nam i skansenowi przetrwać. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda!
Najnowsi Patroni
Tomasz Kaczyński
Tomasz Kaczyński
Próg: 7 zł
Tomasz Duda
Tomasz Duda
Próg: 25 zł
Jakub Morawiec
Jakub Morawiec
Próg: 50 zł
olek olo
olek olo
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Daniel Jakubowicz
Daniel Jakubowicz
Próg: 25 zł