Anatomia Jogi

W Patronite od 09.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 170

Liczba Patronów: 147

Zostań Patronem
124 patronów
2 520 miesięcznie
20 800 łącznie
Anatomia jogi to kanał na YouTube, podcast o holistycznym podejściu do życia, platforma z kursami oraz warsztaty jogi w całej Polsce prowadzone z pasją przez nauczycielkę jogi i fizjoterapeutkę w jednym.

O Autorze

Nazywam się Gosia Kobus-Kwiatkowska. Anatomią interesuję się odkąd zaczęłam studia na fizjoterapii.


Zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało i wszelkie zagadnienia z nim związane. 


W jodze jestem zakochana od 2011 roku, od moich pierwszych zajęć ze wspaniałą nauczycielką Beatą Darowską. Połączenie tych dwóch pasji zaowocowało pracą magisterską na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, kursem jogi certyfikowanym przez Yoga Alliance RYT 200, studiami podyplomowymi z Psychosomatycznych Praktyk Jogi ukończonymi na AWF we Wrocławiu i kanałem na YouTube. 


Postawiłam sobie za cel, aby w przystępny sposób tłumaczyć zagadnienia związane z anatomią i pracą z ciałem.

Moją intencją jest dostarczenie umiejętności niezbędnych do bezpiecznej praktyki każdemu, kto chce ćwiczyć jogę w domu. Dlatego zależy mi, żebyś zdobył/zdobyła wiedzę na temat swojej anatomii, przyczyn bólu, nieprawidłowych nawyków ruchowych oraz ogólną świadomość ciała.


Przez kilka lat prowadziłam własną szkołę jogi w Lubinie, natomiast social media i kanał na YouTube był sposobem na to, żeby dotrzeć do szerszego grona osób. Powoli budowałam swoją społeczność joginów obserwatorów jednocześnie robiąc inwestycje w sprzęt i software, żeby treści, które dla nich tworzę były na jak najwyższym poziomie. 

Moje dni są wypełnione pracą nad tworzeniem wartościowych treści na instagramie i ciekawych praktyk jogi na YouTube. Od niedawna nagrywam podcasty, które z odcinka na odcinek cieszą się coraz większym zainteresowaniem.


Na YouTube praktykuje już ze mną ponad 35 000 osób, na social media moje krótkie wskazówki dotyczące praktyki jogi obserwuje ponad 32 000 osób. Czuje dużą odpowiedzialność wobec moich odbiorców (czyli Ciebie!) i chcę pomagać praktykować jogę bezpiecznie w domu – za pomocą sesji jogi online, bloga pełnego wiedzy, ciekawego i praktycznego contentu na social media. Ciągle ulepszam mój kanał, inwestuję w sprzęt oraz powiększam zespół osób, które mi pomagają.

Wsparcie na Patronite pomoże uwolnić moje pomysły z głowy i wdrożyć je w życie. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paulina Wilk
Paulina Wilk
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
30 zł miesięcznie
KATARZYNA STUDZIŃSKA
KATARZYNA STUDZIŃSKA
30 zł miesięcznie
Irena  Iwasiewicz
Irena Iwasiewicz
10 zł miesięcznie
Agnieszka Bus
Agnieszka Bus
10 zł miesięcznie
Pamela Bondarenko
Pamela Bondarenko
30 zł miesięcznie