Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

10 zł

łącznie

 

  Niektórzy mówią, że świat wywraca się do góry nogami gdy pojawią się dzieci. Inni twierdzą, że pasje kończą się po narodzinach dzieci. My chcemy pokazać, że tak nie jest, że pasje można dzielić z dziećmi i rozwijać ją wspólnie. To nowa przygoda, wyprawa przez życie, którą można przejść razem aby później mięć co wspominać.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 800 zł
brakuje 790 zł
Śpiwory = Ciepło = Bezpieczeństwo
Podczas naszego ostatniego biwaku w Czechach dwa nasze ciepłe śpiwory stwierdziły, że czas na emeryturę. Jedne się podarł, a drugi przestał współpracować z zamkiem. Eehhh moje korzonki nadal wspominają ostatnią noc na biwaku.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł
brakuje 990 zł
Czas na nowe buty
Nam na szczęście stopy już nie rosną :) Nasze obecne buty są z nami od 2013!!! Mają za sobą setki kilometrów. Czas dać im odpocząć. Czas na nowe podeszwy, które pozwolą nam czuć się bezpiecznie na każdych bezdrożach.

O Autorze

Hej! Witaj w naszym świecie!

Nasza przygoda z górami i podróżowanie po Polsce rozpoczęła się w 2013r. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że pierwszy wyjazd w Góry Świętokrzyskie wzbudzi w nas pasję do przygody, która trwa do dnia dzisiejszego i ma już za sobą 800 km na polskich szlakach.

Pasja ta przerodziła się w styl życia. Teraz dzielimy ją razem z naszymi dziećmi, które od czwartego roku życia wędrują po Polsce razem z nami, znosząc trudy dalekiej podróży i nocnego dojazdu ze stolicy w najbliższe pasma górskie czy inny ciekawy rejon polski.

 

Nasza paczka
Nasza paczka

 

Niebawem minie 5 lat jak rozpoczęliśmy naszej podróże.

Przez ten czas udało nam się we dwoje lub całą rodziną :

  • odwiedzić 28 pasm górskich w Polsce
  • zdobyć koronę gór polski
  • zdobyć koronę Beskidów polskich
  • przejść ponad 800km na szlaku
  • przekroczyć 40 tyś sumy wysokości zdobytych szczytów.
  • zrobić tysiące zdjęć
  • napisać prawie 100 tekstów na naszego bloga

 

 

Zewsząd zwozimy gigabajty zdjęć i wór pięknych rodzinnych wspomnień. W miarę możliwości staramy się je przenosić na naszego bloga tak aby zainspirować inne rodzimy do aktywnego stylu życia. Chcemy pokazać, że pojawienie się dzieci to nie koniec, a dopiero początek wspólnej przygody, która pogłębia rodzinne więzy, poszerza horyzonty i dostarcza pozytywnych wibracji.

 

 

Nie udało się nam jeszcze zdobyć 4000 tysięcznika czy przejść szlak G10 rodzinnie ale wszystko przed nami i mamy nadzieję, że za chwilę to dzieciaki będą nas wyciągać z domu. Nasz profil na FB rośnie, storna www nabiera barw i odwiedzin. Docieramy do co raz większego grona odbiorców…

Czemu dołączyliśmy co  Patronite??

 

Po tych 5 latach sprzęt nasz ma się ku końcowi. Podeszwy starte, śpiwory nie grzeją jak kiedyś, kurtki zaczynają przeciekać. Do tego dzieciaki rosną jak na drożdżach i często buty nie wystarczają nawet na jeden sezon. Chcemy się rozwijać, chcemy zacząć podróżować zimą, pojechać poza granicę naszego kraju. Na to wszystko potrzebny jest sprzęt który da nam bezpieczeństwo. Wszystkiego nie da się kupić w jednym sezonie, co powoduje, że każde nowe wyprawy muszą czekać, aż cała rodzina będzie posiadać sprzęt. Wierzymy, że z Wami będzie możliwe kontynuowanie naszej wspólnej pasji zanim dockamy się wnuków.

 

 

Pozdrawiamy, naszakgp.pl

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za gorącą kawę podczas nocnej podróży po polskich autostradach. Godzenie pracy zawodowej z pasją ma swoją cenę. Teraz mam pewność, że uda się pokonywać kolejne kilometry ze smakiem :)
Na naszym blogu powstanie stosowne miejsce dla Ciebie!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy za pyszną pomidorówkę w górskim schronisku. Nie ma co ukrywać , że nasze dzieci ją uwielbiają i pochłaniają ją praktycznie w każdym schronisku na trasie.
Na naszym blogu powstanie stosowne miejsce dla Ciebie! Oczywiście otrzymasz tez na swoją pocztę po podaniu adresu fotkę naszych pomidorowych pochłaniaczy znad talerza !
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
To już jest konkret! Daje nam spokojnie 7-8 litrów gazu co przekłada się na około 100km na trasie. Każdy nasz weekendowy wyjazd w góry, to przynajmniej 1000km które musimy podczas wypadu pokonać .
Lubisz być pierwszy ? Teraz będziesz mógł zawsze przeczytać jako pierwszy nasz nowy artykuł przynajmniej 12h przed innymi. Wystarczy, że podasz nam swój adres mejlowy !
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Mamy już prowiant!! A nasze małe potworki pochłaniają spore ilości w szczególności po całodziennej wędrówce. Zawszę trzeba mieć coś w plecaku - kabanos, bułka czy ich ulubiona pomidorówka odgrzana na kuchence turystycznej.

Napisz do nas ! Otrzymasz od nas pocztówkę przedstawiającą miejsca które odwiedzimy. Oczywiście jako pierwszy będziesz miał możliwość przeczytać artykuł który pojawi się na naszej stronie!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
WOOOW! Wierzysz w NAS i w moc rodziny. Dziękujemy !!
To już jest konkretne wsparcie. Nocleg w schronisku dzieciaki mają zapewniony. A jak to się mówi - dzieciaki bezpieczne, rodzice śpią spokojnie.
Zasługujesz na coś specjalnego - szczególne podziękowania w naszym artykule, który pojawi się na naszym blogu jak i FB
Zostań patronem

Najnowsi Patroni