Narwana Zielenina

Znajdziecie tu masę przepisów wegańskich i poznacie różnorodność kuchni roślinnej. Przybliżymy Ci tajniki utrzymania homeostazy w swoim zdrowiu mentalnym, wagi medytacji i wyciszenia. Przekażemy fundamenty zdrowej i zrównoważonej diety oraz alternatywne formy dbałości o kondycję.

O Autorze

Witajcie w miejscu, w którym znajdziecie masę przepisów wegańskich i poznacie różnorodność kuchni roślinnej. Przybliżymy tajniki utrzymania homeostazy w swoim zdrowiu mentalnym, oraz fizycznym, podkreślimy wagę medytacji i wyciszenia.

Poznacie fundamenty zdrowej i zrównoważonej diety, alternatywne formy dbałości o kondycję oraz całościową troskę o zdrowie fizyczne, zarazem pomożemy w zachowaniu witalności do późnych lat życia.

Koncepcje, które ukażemy mają za zadanie wzbudzenie w Was zapału i ciekawości do odkrywania złóż energii, siły i witalności, w Was drzemiących.

Opieramy się na wiedzy naukowej, zawsze przekazujemy treści w oparciu o potwierdzone badania oraz fachową literaturę medyczną. Nie wyciągamy niczego z rękawa, ani nie snujemy powiastek filozoficznych. Wiarygodność i rzetelność to nasze cele nadrzędne! Po drugie zawsze, ale to zawsze to czego się dowiemy konfrontujemy z własnymi doświadczeniami! 

Pragniemy się cały czas rozwijać i dążyć do tego, aby nasz przekaz był coraz bardziej klarowny, świeży, aktualny. Chcemy inspirować oraz sami zgłębiać tajemnice świata oddając się mu w całości.

Mamy nadzieję Was porwać do wspólnej wyprawy drogą zdrowia!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)