PięknaDziewczyna.pl

W Patronite od 21.11.2018

Coraz lepsze, bieżące funkcjonowanie strony

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Koszty funkcjonowania strony na dobrym poziomie: opłacenie grafika i administratora, zamówienie dobrych artykułów, przeprowadzenie wywiadów. Jeśli będziemy dysponowali kwotą 4000 zł miesięcznie, uda się pokryć wszystkie te wydatki i zapewnić dobrą jakość portalu, rozwijając zakres i zwiększając ilość wartościowych artykułów.

Rozbudowa strony: regularne kręcenie i publikowanie filmów

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Rozbudowa i wzbogacenie oferty portalu - zwłaszcza poprzez regularne publikowanie materiałów audiowizualnych. Są tu zawarte zarówno koszty bieżącego funkcjonowania strony, jak i koszt produkcji filmów - o szeroko pojętej tematyce "dziewczęcej". Kwota 6000 zł miesięcznie pozwoli też nam być silniej obecnymi w social mediach.

Warsztaty dla dziewczyn

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Jeśli uda nam się pozyskać miesięcznie kwotę 10000 zł, będziemy każdorazowo organizować w tym miesiącu warsztaty dla dziewczyn (patrz: https://pieknadziewczyna.pl/warsztaty/ ).
Uczestnictwo w warsztatach będzie wtedy dla chętnych darmowe - aby koszt uczestnictwa nie stanowił niepotrzebnej bariery.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)