Boonati - Natalia Gaweł

W Patronite od 16.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1916

Liczba Patronów: 1597

Zostań Patronem
3 patronów
32 miesięcznie
3 583 łącznie
Jestem kobietą, która w połowie życia, zmieniła je całkowicie. Teraz zachęcam innych do zmian i nauki.

O Autorze

Szukam swojego miejsca, tworzę dzieła, które mają inspirować, motywować i być wsparciem. 

Jestem autorką Dziennika Uczuć, który dba o kobiety. Bo my nie pamiętamy, by to robić, zawsze siebie spychamy na koniec kolejki przyjemności. Zdarza się, że nie mamy właśnie nawet swojego miejsca we własnym domu. 

http://korporacjabobas.pl/dziennik-uczuc-pamietnik-psycholog-i-przyjaciel/

https://www.socjopatka.pl/dziennik-uczuc-sposob-na-lepsze-zadbanie-o-siebie/

https://www.instagram.com/p/Bz2PtpmIq8T/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/BxncWGzidyE/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/BxmUDFIob5T/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://makehappylife.pl/2019/12/pomysly-na-prezent-dla-pasjonatow-rozwoju-osobistego.html

Dziennik-Uczuc

Jestem amatorką malowania. To było moje wieczne marzenie, by umieć malować, ale to, że tego nie umiałam, bardzo mnie demotywowało. Ale na szczęście otaczają mnie ludzie, którzy uświadomili, że wszystkiego w życiu musimy się nauczyć. Tak jak chodzenia i mówienia, to także malowania. Po prostu trzeba zacząć, trzeba to robić, a po pewnym czasie przyjdą efekty. A poza tym jak się mam nauczyć malować skoro tego nie robię?!

akwarela

Jestem również.. och.. nawet nie wiem czy takie słowo istnieje... kaligrafistką :D ale lubuję się również w brush letteringu (czyli mniej ozdobna, a bardziej szalona forma pisania). Jest to moja pasja i hobby. 

Lubię dbać o pozytywne uczucia i emocje innych, owszem, czasem zdarzają się wpadki, czasem kogoś zranię ale czasem uratuję - jestem tylko człowiekiem.  

Jeśli po przeczytaniu tego wszystkiego chcesz mnie wspierać comiesięczną kwotą - będzie mi niesamowicie miło. Obiecuję inwestować w farby, bloki, notesy, szablony, cienkopisy, brushpeny, warsztaty i książki by to swoje hobby rozwijać i pomóc innym ludziom zarazić się tą radością i pasją.

Wejdź również na bbwriting.pl gdzie wraz z innymi artystami tworzymy atykuły dotyczące nauki, a jeśli spodobał Ci się handlettering to chodź na Handlettering Polska na fb gdzie są dwa moduły do nauki pisania. Print i na gruby brushpen. Albo darmoszkowe szablony, do ćwiczeń :)

Jeśli twierdzisz, że wspieranie jest bez sensu, to zapraszam Cię do mojego sklepu boonati.com gdzie mam nadzieję, znajdziesz coś dla siebie a jednocześnie będziesz świadkiem tego jak się rozwijam i zmieniam :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni