kasia.k.a

W Patronite od 12.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1388

liczba Patronów: 1152

3 patronów
30 zł miesięcznie
60 zł łącznie
Jestem z Dolnego Śląska. Jeśli chcesz oglądać moje stylizacje, kulisy z imprez, zdjęcia i filmy to zostań ze mną. Zachęcam do kontaktu w prywatnej wiadomości.

O Autorze

Jestem stylistyką, blogerką modową z Dolnego Śląska. Jeśli chcesz oglądać moje stylizacje, kulisy z imprez, zdjęcia i filmy to zostań ze mną.  Zachęcam do kontaktu w prywatnej wiadomości. 

Dzięki takim poratlom jak Patronite, uśmiech pojawia się na mojej twarzy i przywraca się wiarę w ludzi - dobrych ludzi. Dlatego już na początku kłaniam się nisko i mówię  DZIĘKUJĘ portalowi PATRONITE.

To mój Instagram:

https://www.instagram.com/kasia.k.a/?hl=pl

To mój Facebook:

https://m.facebook.com/Kasiaka2-110249366971198/?ref=bookmarks

 

Środki uzyskane dzięki Patronite pozwolą mi na rozwój kanałów, przede wszystkim zakup lepszego sprzętu - aparatu, obiektywu, programu do edycji oraz tła do filmów.

O każdym nowym zakupie mam zamiar informować Patronów - chcę podziękować osobom, które pomogły mi to osiągnąć.

Oczywiście moje działanie na Instagramie i Facebooku nie będzie zależne od donacji uzyskanych na tej platformie - tworzenie stylizacji, moda to moja największa pasja i nie przestanę nawet jeśli nikt nie będzie chciał ich oglądać lub wesprzeć mnie finansowo!

Dla mnie ważny jest drugi człowiek, nie torebka czy buty ze znanej firmy. Rozwój osobisty, podróże. 

Uwielbiam muzykę lat 80,90 i 00 więc mam nadzieje, że są tutaj takie osoby pozytywnie zakręcone na ten rodzaj muzyki. :-D Uwielbiam Was i z Wami rozmawiać. 
Jestem osobą, która nie boi się prawdy, tylko ją pokazuje choćby miała być najgorsza prawda o imprezach i showbiznesie. 
We wszystko co robię wkładam w to 100 %, staram się to robić jak najlepiej.
Moim celem jest pokazanie Wam jakie mam wielkie serce. Gwarantuje Wam to, że nie będziecie zawiedzeni, tylko dajcie mi szansę się rozwinąć. :-) Dlaczego ja? Dlatego, że wiele jest osób, które kłamią aby zdobyć popularność, chcę Wam pokazać, że ja się wyłamałam i jestem inna. 
Pamiętajcie, że trzeba się ciągle rozwijać, ja nie zwalniam tempa i mam nadzieje, że z Waszą pomocą uda mi się te cele zrealizować. 
Portal Patronite jest idealny do tego aby uzyskać Waszą pomoc.
Ja KAŻDEMU odpisuje na wiadomości choćby nawet uśmiechem, ale to znaczy, że Was widzę i Wasze wiadomości. Naprawdę dostaje od Was mnóstwo wiadomości, więc proszę o cierpliwość. 

Uwielbiam zwierzęta najbardziej psy i konie. Pieski to chyba bardziej niż Pani Joanna Krupa. :-)

Pieski powinny mieć najlepiej, spać pod czystą pościelą, mieć najlepsze jedzenie, mieć regularne kontrole u weterynarza. Można dużo o tym mówić. :-)

Zapraszam do kontaktu ze mną w prywatnej wiadomości na moich Social Mediach. :-)

Czekam na Was. 

Kasia

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni