Paweł Marczykowski

Za wasze zdrowie

50 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 zł

brakuje

To będzie to super dodatek za włożoną prace i poczuje się doceniony przez swoich czytelników. Wasze zdrowie :)
To takie wiecie - ,,Mała rzecz, a cieszy".

Zakładam kanał na YouTube

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Za tą kwotę, kupuje sprzęt do nagrywania filmów dla was. To nie jest dużo jak na ten sprzęt, ale to ma wartość symboliczną dla mnie :) Rozrywki śmiechu będzie co nie miara! Jeśli to się uda, to nie będzie ale!

Przyzwoite blogowanie

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Który twórca nie ma mokrych snów na myśl o fajnych zarobkach z tego co robi? Niech pierwszy rzuci kamieniem! Właśnie!
Za tą kwotę, wszystkie moje kanały wzniosły by się na wyższy szczyt! Mojej motywacji nie było by końca. Gdy robisz to co kochasz, nie przepracujesz ani godziny :)
Niech nikt nie wmawia sobie, że pieniądze się nie liczą. Toż to by była hipokryzja nie z tej ziemi! Nie są najważniejsze, ale się liczą.
Kiedyś, wymieniało się usługę za usługę, ale ludzkość przemieniła to na pieniądze. Dzięki temu swoją usługę wymieniasz na dowolną inną, jaka w danym momencie potrzebujesz.

Świat jest książką

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Regularnie będę organizował, miejmy nadzieję fajne wycieczki. Nurkowanie, treningi pod palmami i zabawne fotki:) Jeśli masz ochotę to jedziemy razem : ))
To kwota za którą można zrobić super rzeczy! Blog byłby przepełniony mega materiałami i poradnikami z przetartych dla was szlaków. No i YouTube, który byłby wypełniony ciekawszymi Vlogami, tak jak przy powszednim celu :)

No kto by się spodziewał?

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

W tym momencie warto było by się zastanowić nad 100% skupieniem na działalności internetowej. Rozbudować bloga, kanał i pisać książki, kursy i wszelakiej maści fajne rzeczy.
Może i nawet organizacja różnych eventów dla moich czytelników?
Jaki jest sens istnienia człowieka, jak nie dawać wartość w ludzkość. Nawet jak to tylko materiały edukacyjne, czy też rozrywkowe na wszelakiej maści kanałach internetowych. Żyjemy w takich czasach, że to jest potrzebne. A kogo nie drażnią wyskakujące natrętne reklamy na jutubie czy też na portalach? I dlatego działam tutaj, by nikomu nie serwować irytujących reklam.

Żona by mi nie marudziła

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Przy tej kwocie, moja teoretyczna przyszła partnerka by mi nie marudziła. Nie było by tekstów typu "za normalną robotę byś się zabrał, a nie jakieś blogi robisz durniu jeden". Prawdopodobnie było by "a wiesz, takie fajne buty wczoraj z Grażyną na zakupach widziała, może byś mi je kupił? Zobacz jak sobie włosy ułożyłam - tutaj zmysłowe delikatne odsłonięcie uda czy tam czegoś innego co kobiety przeciwko nam facetom wykorzystują ". Niech spada. Chce buty to niech do roboty idzie, a nie leży i pachnie. Albo chociaż niech bloga o tym pisze ; )
Co miesiąc co najmniej 10% z tego dochodu (jak i każdego innego mojego) idzie na cele charytatywne i już to opisuje na blogu, byście wiedzieli co robię z waszym hajsem.

Wspinamy się

1 000 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 000 zł

brakuje

To najprawdopodobniej nie możliwe, ale obiecałem :D Jak uzbieramy milion to zostaje wspinaczem wysokogórskim, co wiąże się z pokonaniem lęku wysokości.
To cel projektowy. Jeśli łącznie, przez to konto przejdzie taka suma, to ten cel będzie etapami, powoli realizowany. Może się okazać, że człowiek z lękiem wysokości, będzie łaził po wielkich skałach i robił z tego materiały, dla swoich widzów.
Nie będzie wymówek dla nikogo, a wszystko okaże się faktycznie możliwe. Co pokaże historia? To jest w rękach moich Patronów :)

Pisałem o tym tutaj -> http://www.paweltrenuje.pl/2017/12/everest-na-pewna-smierc-lifestyle.html
Tak, że, nie róbcie mi tego :P

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)