Wyścig Szczurów

W Patronite od 13.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
209 łącznie

Pokrycie kosztów prowadzenia bloga

30 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

30 zł

brakuje

To minimum niezbędne do pokrycia kosztów prowadzenia bloga. Dwanaście miesięcy takiego finansowania pokrywa koszt serwera i domeny, okazyjny zakup książek i energy drinków żeby nie zasnąć podczas przygotowywania w nocy wpisów dla Was.

Rafał pisze cześciej

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Przy takiej kwocie jestem w stanie dostosować swoje życie zawodowe pod regularne pisanie co tydzień. Publikacja jednego wpisu zajmuje mi od 4 do 7 godzin intensywnej pracy. Przy wsparciu na tym poziomie moje uzależnienie od korpo-pracodawcy spada i pozwala na przejście na 3/5 lub 4/5 etatu.

Będę w stanie poświęcić określoną ilość godzin na pisanie i publikowanie artykułów co tydzień, choćby były wakacje, lato i święta na raz. Więcej treści, więcej czasu na myślenie = wyższa jakość wpisów.

Na poważnie

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Przy Waszym wsparciu na takim poziomie moje korporacyjne życie zawodowe zejdzie na drugi, albo nawet trzeci plan (pół etatu, lub mniej, lub w ogóle koniec z tym). Na pierwsze miejsce wejdzie blog.

To oznacza poświęcenie się blogowaniu i pisaniu dla Was w sporym stopniu. Budowanie społeczności Wyścigu Szczurów wokół grup na mediach społecznościowych, organizowanie częstszych spotkań blogowych w rożnych miastach. Tworzenie ciekawszych treści, drążenie tematów i publikacja analiz na tematy szczególnie Was interesujących. Być może, publikacje krótkich i darmowego ebooków... Kto wie co jest możliwe, ograniczeniem będzie tylko moja wyobraźnia i Wasze pomysły.