Panowie! Czytajcie „Czempionki”! Pastisz, a może pamflet? Kolorowy przegląd prasy pełnej stereotypów.
Powieść North spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem – z miejsca stała się bestsellerem „New York Timesa” i Amazona, a Reese Witherspoon wybrała ją na książkę miesiąca w swoim słynnym klubie czytelniczym Reese’s Book Club.
Książka Agnieszki Szpili to nie są heksy edukacyjne, czyli sześciokąty do pracy w klasie szkolnej. To manifest. To krzyk i skowyt. To obrazoburcze, a jednocześnie święte rozgadanie.
Książka jednak ma jeden walor, który wciąga i jest na tyle nietresujący, że nie można zlekceważyć tych rozmów. Rozmówczyni Agaty Twardoch naprawdę są niesamowite. I bez znaczenia wówczas jest to, czy powiemy „pani architekt” czy architektka.
Czytajcie „Złą Feministkę”. „F” – musi być wielkie. A zło może wreszcie będzie ulegało zmniejszeniu, bo na pewno nie degradacji! Władza języka nie obraca się przeciwko językowi. Ona w tej książce tryumfuje!
Rozległe spojrzenie, które proponuje amerykańska pisarka, to nie tani lanszaft. To też nie arcydzieło. To niesamowicie przyzwoity obraz kobiety udręczonej, ale zwycięskiej.
Wesprzyj działalność Autora Jarek Holden już teraz!
Cześć, jestem Kasia od Potato Face. Z tej rysunkowej historyjki dowiecie się, jak wygladała moja droga i dlaczego się tutaj znalazłam.
Cześć. Tu Siwy i Graphos. Jesteśmy twórcami Komiksu Mieszko. Zostając naszym patronem pomagasz nam stworzyć i wydać serię komiksów o pierwszym polskim historycznym księciu. Twoja pomoc pozwoli nam skuteczniej pokazywać polską historię i rozwijać polski rynek komiksowy. Wielkie dzięki :) !